Red Switch vs Blue Switch

Blue daha seslidir. Fazla ses istemiyorsanız Red Switch Blue'ya göre daha sessizdir. Sizin tercihiniz.
Sesi severim. Ama kullanacağım durumlar belli hem FPS oyun hem de yazılım. FPS için red iyi yazı yazmak için blue iyi dediler ben de karar veremedim. Çok fark eder mi onu da bilmiyorum.

İkisini de kaliteli klavyelerde kullandım. Mavi biraz daha güç istiyor, alışınca problem olmuyor. Onun dışında gece evdekileri rahatsız edebilir, sizi de rahatsız edebilir. Şu an mavi kullanıyorum ama klavye alacak olsam kırmızı alırdım.

İkisini de kaliteli klavyelerde kullandım. Mavi biraz daha güç istiyor, alışınca problem olmuyor. Onun dışında gece evdekileri rahatsız edebilir, sizi de rahatsız edebilir. Şu an mavi kullanıyorum ama klavye alacak olsam kırmızı alırdım.
Neden? Açıklarsanız sevinirim. Blue'de oyun oynamak red ile çok fark ediyor mu? Yazı yazması hangisinde daha zevkli?
Bir de red anlatıldığı kadar çok mu sessiz? Biraz da tatmin etsin istiyorum sesi.

Anlatıldığı gibi sessiz değil ancak maviye kıyasla oldukça sessiz. Şu an Cooler Master CK350 mavi kullanıyorum. Şimdi alacak olsam bu klavyeyi almazdım.

1st.jpg

Şu şekilde denemek için bazı tuşları açıkta bırakıp paketliyorlar. Teknoloji mağazalarına gidip denemek en iyisi bence burada ne anlatsak eksik kalır.

Anlatıldığı gibi sessiz değil ancak maviye kıyasla oldukça sessiz. Şu an Cooler Master CK350 mavi kullanıyorum. Şimdi alacak olsam bu klavyeyi almazdım.

Eki Görüntüle 582895

Şu şekilde denemek için bazı tuşları açıkta bırakıp paketliyorlar. Teknoloji mağazalarına gidip denemek en iyisi bence burada ne anlatsak eksik kalır.
Mediamarkt vs. açıldı mı bilginiz var mı gidip denesem?

Yeni konular

Geri
Yukarı