RedHat tabanlı hangi dağıtımı kullanıyorsunuz?

Tecrübe yılla ölçülecek bir şey değil. Kaynak göstermedikçe dediklerine inanasım gelmiyor. Hem ne alaka anlamamak. Anlamamayı siz tercih ederken bana anlamıyorsun diyorsunuz. Ben sizle böyle konuşmuyorum mesela.

O hikaye bana olmayacak yalnız. Çünkü senin agresifliğin dediğim gibi zerre umrumda değil. @illedelinux'a iftira atman gibi hormonlarına yine sahip çıkamayan bir gençsin galiba. Fakat dediğim gibi seni takmıyorum. Kendi nefretinde boğulman dileğiyle. Esen kal.

Ayıp olmadı mı sanki? Fedora bağımsız. @gen2 hocam haklı. @illedelinux hocamın tartışmasına girersek konu içinden çıkamayız. Genç ne alaka? Yani 20 sene Linux kullandım diyor, oradan bile genç olmayacağı anlaşılıyor. Bu adam 2 yaşında falan mı başladı bilgisayar alemine? Yaptığınız ayıp. RedHat geliştiriyor Fedora'yı, fakat Fedora bağımsız diye biliyorum. Neyse, daha da uzatmayalım.

@Bsd Kaymak arkadaşın önceki mesajlarına bakarsan birinde 22 birinde 20 birinde 16 yıl diyor. Ayrıca ayıplık bir durum yok. Arkadaşın üslubuna göre konuştum. Nabza göre şerbet denir buna hocam. Konuyu uzatmayın artık sıkmaya başladı.

16 yıldır Main OS olarak kullanıyorum. Linux ile tanışmam yaklaşık 22 sene önce oldu. Sen biraz daha çabala bakalım ha gayret, saldıracak bir açık bulacaksın. Ha gayret, çatlatacaksın tuvalet taşını. Tavırlarına bakarak kolayca sen doğmadan önce başladım diyebiliyorum.

Tavırlarına bakarak kolayca sen doğmadan önce başladım diyebiliyorum.

Yaşım 17 olduğu için bu konu hakkında diyeceğim bir şey yok. Bir anda 22'ye çıkması da ayrı oldu galiba :D.

20 yıllık Linux deneyimim var.

Gerçekten mesajlarına bakınca tebessüm ediyorum ama seni çok da sorgulamak istemiyorum. Çünkü gerçekten çok çocukça mesajların varda, neyse... İyi akşamlar.

1615219509987.png

Tabloya bakacak olursak Red Hat Fedora tabanına geçiş yapmış bir süre sonra ve bu şekilde devam etmiş. Fedora ve Red Hat'in sitelerinde "Fedora mı yoksa Red Hat mi?" şeklinde bir soruyla kurumsal bir firmaysan Red Hat, günlük kullanıcıysan Fedora şeklinde yönlendiriyorlar.
Anlaşılacağı üzere Fedora bağımsız bir dağıtım.

Yaşım 17 olduğu için bu konu hakkında diyeceğim bir şey yok. Bir anda 22'ye çıkması da ayrı oldu galiba :D.

Gerçekten mesajlarına bakınca tebessüm ediyorum ama seni çok da sorgulamak istemiyorum. Çünkü gerçekten çok çocukça mesajların varda, neyse... İyi akşamlar.
Sorgulama zaten içinden çıkamazsın, yaşını söylediğin iyi oldu. Kimlerle uğraştığımı sorguladım bir anda.
Eki Görüntüle 912540
Tabloya bakacak olursak Red Hat Fedora tabanına geçiş yapmış bir süre sonra ve bu şekilde devam etmiş. Fedora ve Red Hat'in sitelerinde "Fedora mı yoksa Red Hat mi?" şeklinde bir soruyla kurumsal bir firmaysan Red Hat, günlük kullanıcıysan Fedora şeklinde yönlendiriyorlar.
Gel de kuduz olmadan anlat bunu insanlara.

Sorgulama zaten içinden çıkamazsın.

Evet içinden çıkamıyorum. Ama kendinizle çelişmenizin içinden çıkamıyorum. Buyrun:

Anladım hocam teşekkürler. Fakat arkadaşın üslubu ve kendini beğenmiş tavırları yüzünden tartışmaya döndü bu olay. Kusuruma bakmayın gereksiz mesaj yazdıysam.

Evet içinden çıkamıyorum. Ama kendinizle çelişmenizin içinden çıkamıyorum. Buyurun:

Anladım hocam teşekkürler. Fakat arkadaşın üslubu ve kendini beğenmiş tavırları yüzünden tartışmaya döndü bu olay. Kusuruma bakmayın gereksiz mesaj yazdıysam.

Sende haddini bilememe hastalığı falan var herhalde. Engelliyorum bir şey bulaşacak, korkmaya başladım.

Düşmanın bile karakterlisi diye boşuna dememişler. İnsan bu kadarına hakkının olduğunu düşünüyor hayatın bunca kahrını çektikten sonra. Neyse sonuca gelirsek, Fedora Redhat tabanlı değilmiş, ama ben Redhat'in Fedora kaynakları kullanılarak inşa edildiğini de burada öğrenmiş oldum, teşekkürler açıklık getiren ve destekleyen arkadaşlara. Diğer arkadaşlara da logo üretim yolunda başarılar diliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı