Redmi 12 alınır mı?

Bütçe
5000-8500

fuatbeğ

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, bütçeme en uygun olduğu için Redmi 12 almayı düşünüyorum. (Bütçe: 5000-8500) sizce mantıklı mı? Daha iyi alternatifler var mıdır? (şu an Redmi Note 8 kullanıyorum.)

Redmi 12 alınmaz. 2. el şu cihazlara bakmanı öneririm. Bir sorun soruşturun, elden görme şansınız varsa daha iyi olur.

Sıfır isterseniz kompakt bir cihaz için Realme 10 olabilir.

Ne için kullanicaksaniz?
Pek oyun oynamam zaten,ders vb konusunda yardımcı olursa ve kamerasıda iyi olursa muazzam olur

Alınmaz. Bütçe 9000'e çıkarsa A24 alınabilir.
Haklısınız,sadece bütçe açısından baktığımı farkettim,daha derinlerine bakınca redmi 12 zaten çok eski bir işlemci kullanıyor,bütçeme uygun kamerası iyi işlemcisi azda olsa iyi bir telefon varmıdır hocam?

Hocam 8500 lira bütçedeki cihazların vergisiz fiyatları 200 dolar civarında. Bir telefon için çok düşük bir bütçe. İyi kamera ve işlemci beklemek mantıklı değil. A24'ün altındaki cihazlarda gönül rahatlığıyla önerebileceğim bir model yok. Her cihazın bir eksiği oluyor. Pek önermesemde Realme 9 Pro veya Redmi Note 10S kötü cihazlar değiller.

Hocam 8500 lira bütçedeki cihazların vergisiz fiyatları 200 dolar civarında. Bir telefon için çok düşük bir bütçe. İyi kamera ve işlemci beklemek mantıklı değil. A24'ün altındaki cihazlarda gönül rahatlığıyla önerebileceğim bir model yok. Her cihazın bir eksiği oluyor. Pek önermesemde Realme 9 Pro veya Redmi Note 10S kötü cihazlar değiller.
Ustam sizide fazla yoruyorum sanırım ama sormak istediğim bir sualde şu:redmi note 8 hala kullanılabilir mi?yada a24 ile arasındaki fark ne?

Yeni konular

Geri
Yukarı