Redmi 8 telefona ROM atarken "failed to Mount '/system_root' (ınvalid argument)" hatası

Plochy2

Zeptopat
Daha fazla  
Redmi Note 8 cihazımda TWRP 3.5.2_10-2 versiyonu yüklü. Herhangi bir ROM yüklemeye kalktığımda "failed to Mount '/system_root' (ınvalid argument)" hatası alıyorum çözümü nedir yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Neden rom atmaya çalışıyorsun ki ?

O
Redmi Note 8 cihazımda TWRP 3.5.2_10-2 versiyonu yüklü. Herhangi bir ROM yüklemeye kalktığımda "failed to Mount '/system_root' (ınvalid argument)" hatası alıyorum çözümü nedir yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Önemli değil o bendedir oluyor format data yap ilk önce sonra wipe dalvik and cache bu kadar

Neden rom atmaya çalışıyorsun ki ?
Şuan içinde rom yok
O

Önemli değil o bendedir oluyor format data yap ilk önce sonra wipe dalvik and cache bu kadar
Şuan yaptım gitmedi ancak yine de rom atmayı denedim olmadı pixel os 14 yüklemeye çalışıyorum android 14 için farklı twrp ye ihtiyacım olabilirmi?

Arkadaşlar neden yanıt vermiyorsunuz?

Şu an içinde ROM yok.

Şu an yaptım gitmedi ancak yine de ROM atmayı denedim olmadı Pixel OS 14 yüklemeye çalışıyorum Android 14 için farklı TWRP'ye ihtiyacım olabilir mi?

Arkadaşlar neden yanıt vermiyorsunuz?

Farklı TWRP ile denersen sevinirim ya da OrangeFox daha iyi o tel için en mantıklısı OrangeFox ( bendedir vardı eskiden o cihaz OrangeFox çok daha iyi o model için) bir de çok deneme içinde ROM yoksa hard brick olur bende de hard brick olmuştu vallaha bir daha kullanmazsın hard brick olursa.

Farklı TWRP ile denersen sevinirim ya da OrangeFox daha iyi o tel için en mantıklısı OrangeFox ( bendedir vardı eskiden o cihaz OrangeFox çok daha iyi o model için) bir de çok deneme içinde ROM yoksa hard brick olur bende de hard brick olmuştu vallaha bir daha kullanmazsın hard brick olursa.
orangefox kurulumu için önerdiğiniz bi rehber varmı?

Geri
Yukarı