Redmi 8A oyunda ekran bozulması

Dvm95

Decapat
Daha fazla  
Bu hata sadece Brawl Stars oyununda oluyor. Oyunda hiç kasma yok. Oyuna girdiğim an görüntü siyah oluyor ama ses var arkada. Giriş ekranında da ekran bozulmuş gibi renkli çizgiler çıkıyor. Play Store'dan yorumlara baktım benimle aynı cihazı kullananların hiçbirinde öyle bir sorun yok. Ayarlardan bir ayarmı yapmam gerek ekran ile ilgili.

Sistem güncel mi? Eski Android sürümlerinde bu hata olabiliyor.

Bu hata sadece Brawl Stars oyununda oluyor. Oyunda hiç kasma yok. Oyuna girdiğim an görüntü siyah oluyor ama ses var arkada. Giriş ekranında da ekran bozulmuş gibi renkli çizgiler çıkıyor. Play Store'dan yorumlara baktım benimle aynı cihazı kullananların hiçbirinde öyle bir sorun yok. Ayarlardan bir ayarmı yapmam gerek ekran ile ilgili.
Oyunu sil ardından Apk olarak eski bir sürümü indir internetten.
O şekilde dene.

Oyunu sil ardından Apk olarak eski bir sürümü indir internetten.
O şekilde dene.
Brawl Stars oynamak için en güncel sürüm gerekiyor aksi takdirde oyun güncelleme sayfasına yönlendiriyor ve açılmıyor.

Oyunu sil ardından APK olarak eski bir sürümü indir internetten.
O şekilde dene.

APK indirdim hatta apkmirrordan 2 farklı varyantı denedim yine aynı sorun. Bence ekran ile ilgili.

Sistem güncel mi? Eski Android sürümlerinde bu hata olabiliyor.

Android 10 sistem ama dediğim gibi oyun zaten açılıyor menüye geliyor sonra bir yere bastığım an karakterler falan ekranda oynama olduğu için siyah ekran çıkıyor. Eğer hep denersen nadir olarak arada siyah ekran çıkmıyor. Ama sadece bende var bu sorun Play Store'dan aynı cihazı kullanan yorumlara baktım.

Yeni konular

Geri
Yukarı