Redmi 8A TWRP'ye girmiyor

@Xayanc yanlış kurduysanız normaldir. Ve bunun ihtimali var zaten. Hardbrick durumlarında Mi'nin recovery uygulaması ile geri kurtarabiliriz genel durumlarda. Beni dinleyin hocam atacağım rehberi birazdan.

Üstelik o telefonda adam gibi kurulmaz o sistemler o yöntem ile.

@Dvm95 ama hocam ben güvenemedim derseniz TWRP ile de yapabiliriz ki, bunda da hard brick durumu olabilir.

@Xayanc yanlış kurduysanız normaldir. Ve bunun ihtimali var zaten. Hardbrick durumlarında Mi'nin recovery uygulaması ile geri kurtarabiliriz genel durumlarda. Beni dinleyin hocam atacağım rehberi birazdan.

@Dvm95 ama hocam ben güvenemedim derseniz TWRP ile de yapabiliriz ki, bunda da hard brick durumu olabilir.

Yanlış değildi normal aynı ROM'du flashlaya flashlaya sorun çıkartıyor ADB ile kurmayın.

TWRP ile olmuyor denedim ama deneyebiliriz farklı TWRP ile belki de.

Yanlış değildi normal aynı ROM'du flashlaya flashlaya sorun çıkartıyor ADB ile kurmayın.
Yok hocam ya ben öyle kurdum da indirdim zaten. Arada bir sorun çıkıyor şans işi bunlar zaten. Ama çok nadir çıkan sorunlar bunlar.

@Dvm95 hocam bu TWRP'yi kurun şimdi. Download twrp-3.6.1_9-0-olive.img

@Dvm95 yukarıdaki TWRP'yi kurduktan sonra Wipe- Advanced Wipe kısmına gelip System, Vendor, Cache ve Data bölümlerini seçip alttaki oku sağa kaydırın.

Son düzenleme:
Hocam öğlen 1 gibi gelirim ben sosyale. Sizin için sıkıntı yoksa o saatte devam edelim.

@Dvm95 hocam sizi bekliyorum.

Geri
Yukarı