Redmi 8A TWRP'ye girmiyor

@Dvm95 ilk advanced wipe, sonra ROM flashlama var.

@Dvm95 System, Vendor, Cache ve Data bölümlerini wipeladınız değil mi? Eğer öyleyse geri tuşuna bir kaç kez basarak recovery ana menüsüne ulaşıp, install (Flash da yazabilir) tuşuna basıp, ROM konumunu bulup ROM'u flashlayın.

@Dvm95 System, vendor, cache ve data bölümlerini wipeladınız değil mi? Eğer öyleyse geri tuşuna birkaç kez basarak recovery ana menüsüne ulaşıp, install (flash da yazabilir) tuşuna basıp, ROM konumunu bulup ROM'u flashlayın.

Tamam yapyorum.

@Dvm95 System, vendor, cache ve data bölümlerini wipeladınız değil mi? Eğer öyleyse geri tuşuna birkaç kez basarak recovery ana menüsüne ulaşıp, install (flash da yazabilir) tuşuna basıp, ROM konumunu bulup ROM'u flashlayın.

Hocam galiba başardık yükleniyor hata vermedi :D

Son düzenleyen: Moderatör:
@Dvm95 anladım hocam. Sorun çıkarsa bu konu üzerinden belirtin ama sizden bir ricam var, lütfen yazım kurallarına (Büyük küçük harf, noktalama işaretleri, kelime yazımları vb.) dikkat edin. Gelecekte bir konu açınca engel atabilirler yardım alamazsınız bu sebeple de.

@Dvm95 anladım hocam. Sorun çıkarsa bu konu üzerinden belirtin ama sizden bir ricam var, lütfen yazım kurallarına (büyük küçük harf, noktalama işaretleri, kelime yazımları vb.) Dikkat edin. Gelecekte bir konu açınca engel atabilirler yardım alamazsınız bu sebeple de.

Hocam ROM kuruldu şimdi ne yapacağım ekranda wipe cache ve reboot System tuşları var ne yapmalıyım burada.

Hocam ROM kuruldu şimdi ne yapacağım ekranda wipe cache ve reboot system tuşları var ne yapmalıyım burada?
Hocam Reboot System> System tuşuna basarak telefonu açabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı