Redmi 9T alınır mı?

P30 Lite 3600 diyor o fiyata alınmaz. 7 Pro da ülkeye gelmedi, bir yerde GENPA garantili 5000 diyor, o da alınmaz. O fiyatlara A52 alınır.
Hocam 9T çok net alınır bir telefon. Günlük kullanım ve az oyun oynayan biriyseniz çok rahat işinizi görür. Yok alınmaz yok edilmez diyen kişilerin beklentileri nedir acaba? Her şey parasına göre geliyor merak etmeyin.

Hocam 9T çok net alınır bir telefon. Günlük kullanım ve az oyun oynayan biriyseniz çok rahat işinizi görür. Yok alınmaz yok edilmez diyen kişilerin beklentileri nedir acaba? Her şey parasına göre geliyor merak etmeyin.
Hocam telefon bugün kargoyla geldi sabah okula gittim o yüzden inceliyemedim çok şimdi bütün uygulamaları indirdim kurdum güncelledim sistem güncellemesi vardı mi ui 12.0 kaçtı bilmiyorum en günceli telefon mükemmel pubg oynadım biraz drop yok bir şey yok kasma yok donma yok sabit mükemmel bir telefon şuan şarjda baya iyi performans veriyor 128 gb modelini aldım :) 2.699 liraya "2.700 olsa nasıl öderiz😂😂"

Alınmaz işlemcisi MediaTek ısınma sorunu vs. yaratır. Konu sahibinin sorduğu daha iyi.

P70 değil bu dimensity 700.
Dimensity serisi bakın ısınma sorunu falan yaşatmaz.

Redmi 9T almak saçmalık. Realme 7 Pro ve Huawei P30 Lite öneririm.

Hocam Realme 7 Pro satıştan kaldırıldı.
P30 Lite'da artık alınmaz.

Aklımda Redmi 9T almak var sizce alınır mı?
https://www.epey.com/akilli-telefonlar/redmi-9t.html
Kullanan var mı MIUI 12.5 veya 13 alacak mı?

Alternatif olarak C25'e bakabilirsiniz hocam (720p ekranı saymazsak daha iyi bir cihaz ve yaklaşık 500 TL daha ucuz)

Redmi 9T güzel bir cihaz ama M3 Pro 5G çok daha iyi bir cihaz.
POCO'da Redmi'de Xiaomi'nin alt markası zaten.
POCO almayan Redmi'yi alması için hiçbir sebep yok yani.

P70 değil bu dimensity 700.
Dimensity serisi bakın ısınma sorunu falan yaşatmaz.

Hocam Realme 7 Pro satıştan kaldırıldı.
P30 Lite'da artık alınmaz.

Alternatif olarak C25'e bakabilirsiniz hocam (720p ekranı saymazsak daha iyi bir cihaz ve yaklaşık 500 TL daha ucuz)

Redmi 9T güzel bir cihaz ama M3 Pro 5G çok daha iyi bir cihaz.
POCO'da Redmi'de Xiaomi'nin alt markası zaten.
POCO almayan Redmi'yi alması için hiçbir sebep yok yani.
Hocam ben normalde poco m3 pro 5g alıcaktım fakat 2 800 liraya felan çıktı neyse aldım pişman değilim :) memnunum redmi 9t'den

Şubat ayından beri Redmi 9T kullanıyorum. Telefon, Türkiye'de satışa sunulmadan elime geçti ve kullanma fırsatı buldum, hatta bununla ilgili bir inceleme de yazmıştım. Telefon oyunlarda kastırma yapmıyor, öncelikle onu bilin. Bildiğim kadarıyla maksimum 48 MP destekliyor kamera tarafında. 4 adet kameraya sahip, arka tarafta tırtıklı ve parlak bir yüzeye sahip ve arka kasaya gömülü şekilde "Redmi" yazıyor. Kameralar, telefonun arka sol üst tarafında. Herhangi bir şey yaparken bana rahatsızlık vermedi. Görüntü kalitesi bana göre iyi, şarjı da bayağı bi gidiyor. Öneririm.

Şubat ayından beri Redmi 9T kullanıyorum. Telefon, Türkiye'de satışa sunulmadan elime geçti ve kullanma fırsatı buldum, hatta bununla ilgili bir inceleme de yazmıştım. Telefon oyunlarda kastırma yapmıyor, öncelikle onu bilin. Bildiğim kadarıyla maksimum 48 MP destekliyor kamera tarafında. 4 adet kameraya sahip, arka tarafta tırtıklı ve parlak bir yüzeye sahip ve arka kasaya gömülü şekilde "Redmi" yazıyor. Kameralar, telefonun arka sol üst tarafında. Herhangi bir şey yaparken bana rahatsızlık vermedi. Görüntü kalitesi bana göre iyi, şarjı da bayağı bir gidiyor. Öneririm.

Bugün bana geldi :) memununum güncellemelerini yaptım PUBG indirdim test ettim mükemmel bayıldım telefona ya.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı