Redmi 9T alınır mı?

Öncelikle hayırlı olsun ama ben son kullanıcıya Redmi önerme taraftarı değilim çünkü MIUI çok sıkıntılı bir arayüz.

Hocam sıkıntılı değil bende önceden sıkıntılı biliyordum güncelleme geldi.
O sıkıntılı dedikleri rakiplerine göre. Mesela Samsung One UI sorunsuz neredeyse. Ama MIUI da o kadar değil zaten, 2 senede toplam 3-5 farklı küçük sorunla karşılaşmışımdır.

O sıkıntılı dedikleri rakiplerine göre. Mesela Samsung One UI sorunsuz neredeyse. Ama MIUI da o kadar değil zaten, 2 senede toplam 3-5 farklı küçük sorunla karşılaşmışımdır.

Evet hocam One UI bayağı iyi, ben Samsung Tab S6 Lite tabletimde kullanmıştım Android 11.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaslar afedersiniz hortlatıyorum ama hepsini okudum bi telefon alma ihtiyacım var 3k civarlari bütçe. Indirimde de 9t ve samsung galaxy a21yi gördüm. Sizce hangisi alınır yani? (128gb istiyorum. güncelleme vs, şarj ve kamera sıkıntısı olmasın istiyorum)

Son düzenleme:
Arkadaşlar afedersiniz hortlatıyorum ama hepsini okudum bir telefon alma ihtiyacım var 3K civarlari bütçe. Indirimde de 9T ve Samsung Galaxy A21'yi gördüm. Sizce hangisi alınır yani? (128 GB istiyorum. Güncelleme vs, şarj ve kamera sıkıntısı olmasın istiyorum)

Redmi 9T 128 aldım. Memnunum oyundan kamerasına işlemcisine mükemmel. Öneriyorum.

İkisi de değil. Hâlâ indirimde ise m21.
64 GB yeterli olacaktır.

Fotoğraflar kaliteli çektiği için dosyalar büyük boyutlu olacaktır. Ve güncelleme + kullanıcının dosyaları depolamayı fazla doldurabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Redmi 9T 128 aldım. Memnunum oyundan kamerasına işlemcisine mükemmel. Öneriyorum.

Fotoğraflar kaliteli çektiği için dosyalar büyük boyutlu olacaktır. Ve güncelleme + kullanıcının dosyaları depolamayı fazla doldurabilir.

Bu nasıl bir mantık.
Sizin mantığınızla kötü kameralar daha iyi oluyor.
Fotoğraf kalitesini MIUI'da bile ayarlayabiliyorsunuz, eminim One UI Core'da da durum böyledir.
64 GB o kadar kolay kolay dolmaz M21, Redmi 9T'den çok daha iyi bir cihaz.

Ben yeni aldım sayılır Redmi 9T zaten başlangıç seviyesi bir telefon;

1- Ara sıra kasmaları var.
2- Pubg vs. rahatlıkla oynatıyor.
3- Kamerası bence gayet iyi.

Kısacası Türkiye'de bu fiyat bandında nerdeyse alınabilecek bir telefon.

Geri
Yukarı