Custom ROM Redmi 9T Custom ROM kurulmalı mı yoksa MIUI'da kalmalı mı?

491824

Hectopat
Redmi 9T kullanıyorum. PixelExperience kurulu. MIUI'da monet temalı ikonlar olmadığı için geçmiştim. Ama MIUI'daki menüleri özledim. Custom ROM'da kalınır mı yoksa MIUI'a dönmeli miyim? Dönersem hangi sürümü kurmamı önerirsiniz? Türkiye ve Global kullandım sadece ama Çin, Endonezya vb. hiç denemedim. Önerilere açığım.

Çok fazla gereksiz hizmet uygulaması var. Arayüzünü seviyorum ama stok Android gibi değil.

Telefonunuz için uyumluysa bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. İlk defa böyle bir port gördüm, yine de denemekten zarar gelmez.
Keşke Pixel Experience gibi romlara daha çok özelleştirme desteği gelseydi, ikonları büyütme ve şekil değiştirme özellikleri gelseydi.

@Peganeo son durum olarak MIUI 14 Android 13 olarak xiaomi.eu port kurdum. Gayet stabil hatta asıl MIUI'dan daha da hızlı çalışıyor. Kamerada sadece ufak bir sıkıntı vardı ki o zaten belirtilmişti, Gcam ile düzelttim.

Son düzenleme:
USER=294903]@Peganeo[/USER] son durum olarak MIUI 14 Android 13 olarak xiaomi.eu port kurdum. Gayet stabil hatta asıl MIUI'dan daha da hızlı çalışıyor. Kamerada sadece ufak bir sıkıntı vardı ki o zaten belirtilmişti, Gcam ile düzelttim.
Süper, umarım bir problem yaşamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı