Redmi 9T kapandı açılmıyor

YuuK23

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
8gb Ram, RTX 3050 (75w) 4gb, 512gb SSD
Merhaba. Geçen hafta telefonum kapandı ve hala açılmıyor. Telefonum Redmi 9T. Şarja koysam da şarj aldığını göstermiyor. Dosyalarımı kurtarabilmek için bilgisayara bağladım ama bilgisayar cihazı algılamadı. Ne yapmam gerekiyor?

Redmi 9T kronik sorunlu hocam. Bu problem sadece sizde değil genel, rezil telefon aşırı rezil hani. Bende o telefonu bir an önce elimden çıkardım. Bir süre bekletin açılabilir. Eğer yine açılmıyorsa, garantisine götürün garantisi yok ise telefoncuya götürün.

Redmi 9T kronik sorunlu hocam. Bu problem sadece sizde değil genel, rezil telefon aşırı rezil hani. Bende o telefonu bir an önce elimden çıkardım. Bir süre bekletin açılabilir. Eğer yine açılmıyorsa, garantisine götürün garantisi yok ise telefoncuya götürün.

Tamam. Peki dosyaları bir şekilde başka cihaza nasıl aktarabilirim? Bu mümkün mü?

Merhaba. Geçen hafta telefonum kapandı ve hala açılmıyor. Telefonum Redmi 9T. Şarja koysam da şarj aldığını göstermiyor. Dosyalarımı kurtarabilmek için bilgisayara bağladım ama bilgisayar cihazı algılamadı. Ne yapmam gerekiyor?
Hocam bende Redmi 9T kullanıyorum. İstanbuldayken telefon ilk önce kastı sonra yeniden başlattım hiç açılmadı. Bir şekilde saçma saçlıştığını farketmiştim. Telefon açılmayınca bir servise götürdüm anlattım olayı hiç tamir görmediğini söyledim, serviste kronik sorunlu oluyor bu telefonlar bir güç ile alakalıydı sanırım entegresi varmış onu değiştircez sorun kesin çözülcek dedi. Nitekim dediği gibiymiş söylediği ücret 450 TL idi yaptırmıştım. Hatta sanırım bu telefonlar ekran kasa açılma durumu belli olmuyor çıt çıtlı sanırım kendisine sordum düzgünce açılıp kapatılırsa bu telefonlarda telefon açıldığı belli olmaz dedi. O günden beri kullanıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şöyle bir video buldum o zamanda izlemiştim sanırım bir bak istersen.

Hocam bende Redmi 9T kullanıyorum. İstanbuldayken telefon ilk önce kastı sonra yeniden başlattım hiç açılmadı. Bir şekilde saçma saçlıştığını farketmiştim. Telefon açılmayınca bir servise götürdüm anlattım olayı hiç tamir görmediğini söyledim, serviste kronik sorunlu oluyor bu telefonlar bir güç ile alakalıydı sanırım entegresi varmış onu değiştircez sorun kesin çözülcek dedi. Nitekim dediği gibiymiş söylediği ücret 450 TL idi yaptırmıştım. Hatta sanırım bu telefonlar ekran kasa açılma durumu belli olmuyor çıt çıtlı sanırım kendisine sordum düzgünce açılıp kapatılırsa bu telefonlarda telefon açıldığı belli olmaz dedi. O günden beri kullanıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam bu problem geçici olarak olabiliyor. Bazen telefon 15 dakika boyunca açılmıyor bazen açılıyor. Öyle bir sorunlu telefonki iyi ki satmış yani.

Hocam bende Redmi 9T kullanıyorum. İstanbul'dayken telefon ilk önce kastı sonra yeniden başlattım hiç açılmadı. Bir şekilde saçma saçlıştığını fark etmiştim. Telefon açılmayınca bir servise götürdüm anlattım olayı hiç tamir görmediğini söyledim, serviste kronik sorunlu oluyor bu telefonlar bir güç ile alakalıydı sanırım entegresi varmış onu değiştircez sorun kesin çözülecek dedi. Nitekim dediği gibiymiş söylediği ücret 450 TL idi yaptırmıştım. Hatta sanırım bu telefonlar ekran kasa açılma durumu belli olmuyor çıt çıtlı sanırım kendisine sordum düzgünce açılıp kapatılırsa bu telefonlarda telefon açıldığı belli olmaz dedi. O günden beri kullanıyorum.

Tamir ettirirsem ve tekrardan aynı sorun olursa diye yeni bir telefon aldım. Bu telefonun içinde 20GB çeviri dosyası var diye açmak istiyorum ama 450 lira değmez.

Son düzenleme:

İşlemciden kaynakli Oppo A74 ayni islemci var 2 yıldır kullanıyorum ne isiniyor ne kasiyor sorun tamamen yazilimsal bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı