Redmi 9T vs M23

MKey_

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. Bu iki modelin arasında kaldım. M23 daha güncel ve güzel duruyor ancak deneyimlemiş arkadaşlardan da fikir almak istedim.

Bir de iki telefon arasında SAR değeri açısından ciddi fark var. Sağlık konusuna takıntılı olarak sorun yaratır mı o aradaki 0.2 civarı fark? Merak içindeyim.

SAR değeri şampiyonu Xiaomi Mi A1 cihazını kullanıyordum, o SAR değerleri 2 SIM+Bluetooth+Wi-Fi açık gibi bütün her şey maksimumda iken yapılan testler yani sizin o kadar kullanmanız mümkün değil gibi bir şey.

Şu anda Redmi 9T kullanıyorum, 6K mAh batarya gayet güzel. Ekran boyutu ve yüksek parlaklığa rağmen beni iki gün rahat çıkartıyor. Ancak ben de M23 öneririm.

İyi günler. Bu iki modelin arasında kaldım. M23 daha güncel ve güzel duruyor ancak deneyimlemiş arkadaşlardan da fikir almak istedim.

Bir de iki telefon arasında SAR değeri açısından ciddi fark var. Sağlık konusuna takıntılı olarak sorun yaratır mı o aradaki 0.2 civarı fark? Merak içindeyim.
Yazılım açısından açık ara M23 öneririm. MIUI çok hata barındıran bir rom hocam. Bulaşmayın derim, ben biraz daha ucuz alayım derken yaptım o hatayı.

Çok hızlı şekilde cevaplar geldi. Herkese çok teşekkür ediyorum.

M23 siparişini verip konuyu tatlıya bağlıyorum. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı