Redmi 9T'de mobil veri açılmıyor

HzMahmut

Decapat
Daha fazla  
Her şeyi denedim. Telefonu sıfırlamak hariç olmadı mobil veri açılıyor ama üst panelde simge gelmiyor ve internet çalışmıyor. 1 haftadır böyle.
  • Apn ayarları değiştirdim.
  • Mobil veri ayarlarini sıfırladım.
  • SIM kartı yuvalarini degistirdim.
  • Telefonu 15 dk kapali tutup açtım.
  • Ucak modunu acip kapadim.

Dosya Ekleri

• IMG-20220326-WA0030.jpg
    IMG-20220326-WA0030.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 203
Son düzenleyen: Moderatör:
Hattınızı sabit hatta mı ayarladınız? Eğer öyle bir şey yaptıysanız hattı eski haline dönderttirin.(müşteri hizmetlerinden destek hizmet alabilirsiniz)

Güncelleme geldi mi telefonuna?

Telefon bana ait değil ama işte sorun yaşayan kişi teknolojiyle arası biraz uzak ben uğraşıyorum ama güncelleme gelmemisti en son
Mobil veri kısıtlaması falan olmasın? Ama telefonu sıfırladım diyorsunuz. Garantiye verin gitsin.
telefonu sıfırlamadım orda anlatım bozukluğu olmuş sıfırlamak istemiyorum başka seçenekler arıyorum
Hattınızı sabit hatta mı ayarladınız? Eğer öyle bir şey yaptıysanız hattı eski haline dönderttirin.(müşteri hizmetlerinden destek hizmet alabilirsiniz)
yarın başka sim kartı ile deneyip söylerim ama telefonla alakalı bir ahta diye düďünüyorum ve araştırmalarım sonucu xiaomi de kronik bir hata bu ve herkes farklı çözmüş

Her şeyi denedim. Telefonu sıfırlamak hariç olmadı mobil veri açılıyor ama üst panelde simge gelmiyor ve internet çalışmıyor. 1 haftadır böyle.
  • APN ayarları değiştirdim.
  • Mobil veri ayarlarini sıfırladım.
  • SIM kartı yuvalarini degistirdim.
  • Telefonu 15 dk kapali tutup açtım.
  • Ucak modunu acip kapadim.

Dostum bende de aynı sorun vardı az önce çözdüm, ayarlar kısmından bağlantı & paylaşım a gel oradan en altta Wi-Fi mobil veri ağları sıfırla yazıyor oradan sıfırla biraz bekle düzeliyor, bende hemen düzeldi tam da fabrika ayarlarına dönüyordum.

Geri
Yukarı