Redmi buds 3 Lite ışığı yanmıyor

Charlie Stan

Femtopat
4 gün önce Redmi buds 3 Lite kulaklığını aldım. Okul çıkışı kullanmak üzere çıkardım fakat kulakılıkların ışığı yanmıyor ve Bluetooth'da gözüküyor ama bağlanmıyordu. Şarj kutusunu ilk aldığım zaman şarj etmiştim sadece onun şarjı bittiğinden dolayı kulaklıklar da mı çalışmaz? Bilgisi olan biri yardımcı olursa sevinirim.

Hocam bizim 2. aldığımız sağlam çıktı maalesef kronik hasarlı bir model lütfen iade edin biz telefoncudan almıştık tanıdık hemen başkasını verdi siyah arızalı çıktı beyazını aldık o sağlamdı.

4 gün önce Redmi buds 3 Lite kulaklığını aldım. Okul çıkışı kullanmak üzere çıkardım fakat kulakılıkların ışığı yanmıyor ve Bluetooth'da gözüküyor ama bağlanmıyordu. Şarj kutusunu ilk aldığım zaman şarj etmiştim sadece onun şarjı bittiğinden dolayı kulaklıklar da mı çalışmaz? Bilgisi olan biri yardımcı olursa sevinirim.
Kulaklığın kendi şarjı bitene kadar çalışır sorun kutuda değil.

Sesi falan harika bir model ben bayıldım değişim talep edin.

Hocam bizim 2. aldığımız sağlam çıktı maalesef kronik hasarlı bir model lütfen iade edin biz telefoncudan almıştık tanıdık hemen başkasını verdi siyah arızalı çıktı beyazını aldık o sağlamdı.

Ben de öyle düşündüm kulaklıkların kendi şarjı bitene kadar çalışmalı. Diğer türlü sebepe inandırmak istedim kendimi bozulmasını hiç istemediğimden. Evde deneyeceğim umarım çalışır geri.

Ben de öyle düşündüm kulaklıkların kendi şarjı bitene kadar çalışmalı. Diğer türlü sebepe inandırmak istedim kendimi bozulmasını hiç istemediğimden. Evde deneyeceğim umarım çalışır geri.

Maalesef hocam 2 gün uğraştık 7 24 şarj ettik en kısa sürede yenisiyle değiştirin. Ama kesinlikle öneririm sesi çok güzel ve dışa ses vermiyor. Yüksekliği ise kulak çınlatacak kadar yüksek yüzde 60 da falan bile yetiyor.

Şöyle de olabilir; dün yaklaşık 3-4 saat kullandım kulaklığı. Sonra şarj kutusuna geri koydum. O esnada şarj kutusunun şarjı olmayabilir ve şarj olmamış olabilirler. Okulda da 1 saat falan kullandım geri kutusuna yerleştirdim. Şarj kutusundan olmasını diliyorum o sebepten çünkü 4 gündür şarj etmedim kutuyu.

Maalesef hocam 2 gün uğraştık 7 24 şarj ettik en kısa sürede yenisiyle değiştirin. Ama kesinlikle öneririm sesi çok güzel ve dışa ses vermiyor. Yüksekliği ise kulak çınlatacak kadar yüksek yüzde 60 da falan bile yetiyor.
Yapma ya. İnternetten aldım değişim var mıdır bilmiyorum.

Hocam sorun düzelirse yine de değilim vs yapsam mı sizce. Çünkü sağ kulaklık sola göre %20 daha az ses veriyor gibi. Soldan daha mekanik ses çıkıyor olağan fark yok ama anlaşılır fark var. Ondan sebep değişim yapsam mı bilemedim. Trendyol'dan istedim umarım vardır değişim iade vb.

Hocam sorun düzelirse yine de değişim vs yapsam mı sizce. Çünkü sağ kulaklık sola göre %20 daha az ses veriyor gibi. Soldan daha mekanik ses çıkıyor olağan fark yok ama anlaşılır fark var. Ondan sebep değişim yapsam mı bilemedim. Trendyol'dan istedim umarım vardır değişim iade vb.

Son düzenleme:
Hocam değiştirin ve başka bir kulaklık alın bence çünkü kronik sorunlu bilindik yerden de almamışsınız. Büyük ihtimal o değiştirdiğiniz de bozuk çıkabilir.

Hocam değiştirin ve başka bir kulaklık alın bence çünkü kronik sorunlu bilindik yerden de almamışsınız. Büyük ihtimal o değiştirdiğiniz de bozuk çıkabilir.
Trendyol üzerinden aldım. İlk başta Satıcı Trendyol olarak gözüküyordu ürünün. Fakat sonra değişti adını hatırlamıyorum. Yorumlar aynıydı ama satıcı değişmişti sadece. Bilmiyorum iade edip başka bir kulaklık mı alsam redmi yerine öyle mi diyorsunuz?

Trendyol üzerinden aldım. İlk başta Satıcı Trendyol olarak gözüküyordu ürünün. Fakat sonra değişti adını hatırlamıyorum. Yorumlar aynıydı ama satıcı değişmişti sadece. Bilmiyorum iade edip başka bir kulaklık mı alsam Redmi yerine öyle mi diyorsunuz?

Evet hocam bakın biz bile yaşadık başkasına bakın. Tekrar aynı sorunu yaşarsanız gına gelir.

Bu sefer Xiaomi'ye bozulursunuz. Marka güzel ama bu kulaklık sıkıntılı.

Trendyol üzerinden aldım. İlk başta Satıcı Trendyol olarak gözüküyordu ürünün. Fakat sonra değişti adını hatırlamıyorum. Yorumlar aynıydı ama satıcı değilmiş sadece. Bilmiyorum iade edip başka bir kulaklık mı alsam redmi yerine öyle mi diyorsunuz?

Evet hocam bakın biz bile yaşadık başkasına bakın. Tekrar aynı sorunu yaşarsanız gına gelir.

Şarja taktığım an yandı ışıklar. Hocam geçici olarak aldım 300'e zaten ya kalsın böyle 1-2 ay idare ederim. Sonra kulaküstü alacağım üst fiyatlara zaten.

Işınlar hemen yandı da 5 dakika sonra kulaklıkların şarjı kaç acaba diye baktım 100'dü. Hemen doluyor mu anlamadım. Şarj dolma süresi kaç 0-100'e. Eğer şarj hep varsa kulaklıkta sorun çıkmıştır o an.

Işıklar hemen yandı da 5 dakika sonra kulaklıkların şarjı kaç acaba diye baktım 100'dü. Hemen doluyor mu anlamadım. Şarj dolma süresi kaç 0-100'e. Eğer şarj hep varsa kulaklıkta sorun çıkmıştır o an.

Son düzenleme:
Maalesef doldurmuyor o zaman bizde de öyle olmuştu. Işığı yanıp hemen sönüyorsa kutunun şarjı Full dür. Ama siz şunu yapın kulaklığın kutusunu tam şarj edip kulaklığı koyun sabaha kadar kulaklık dolarsa sıkıntı olmaz. Dolmazsa yapacak bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı