Redmi Buds 3 Lite kulaklığın LED ışığı yanmıyor

Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba, ben bugün bir nane yedim ve bu lanet kulaklığı aldım. Eve geldiğimde açtım ilk beş dakika şarja taktım ve iki kulaklığında LED'leri yanıyordu, uğraştım uğraştım ama bağlanamadım dedim neyse şarja takayım yarım saat sonra tekrar uğraştım bir gariplik fark ettim sağ LED yanmıyordu. Kulaklıkları kutuya taka çıkara taka çıkara sağ LED'in hiçbir türlü yanmadığını fark ettim garip garip şarja taktım çıkardım kutuya koydum kapağı açtım kapadım bir türlü sağ LED yanmadı ama bu sırada sol LED de bir türlü sönmüyordu. Kulaklığı almadan önce herkes övüyordu alın kesinlikle F/P cart curt işte. Yok kardeşim kesinlikle almayın, gidin adam gibi kulaklık alın. Resmen şans işi ya şanslısınız kulaklık sağlam çıkar tabii yorumlara bakacak olursak şansınız %50 yani ya sağlam ya da sakat kulaklık gelecek. Neyse belki de ben cahilimdir bilmediğim bir şey varsa anlatın bana yardım edin.

Aynısı bende de var. Resetlemeyi denediniz mi kulaklığı? İkisini de kabından çıkarıp aynı anda 3 saniye basılı tutun.

Hocam yani hala aynı şekilde duruyor soldakinin ışığı yanıyor fakat kutuda çıkarınca sönüyor bir anda ışığı sağdaki kutuda da yanmıyor çıkarınca da. Yani hiçbir işe yaramıyor tuşlar.

IMG-20230412-WA0005.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı