Redmi Note 10 Pro alınır mı?

Leon Dayı

Hectopat
Makaleler
9
Yer
İstanbul, Türkiye
Bu sefer önceki yaptığım hataya düşmek istemiyorum, bu sefer soracağım. Yakın zamanda telefon alma ihtimalim olabilir. Sizce Redmi Note 10 Pro alınır mı? Kaç güncelleme alacak? Başka telefon önerileri istemiyorum. Telefon bana çok iyi gibi geliyor ben beğendim.

Beğendiğim özellikleri şunlar:
  • Snapdragon işlemci/Kapak ve çerçeve tasarımı.
  • AMOLED ekran/Ekran çözünürlüğü 1080x2400 (FHD+) piksel.
  • Kamera özellikleri/Batarya kapasitesi.
  • Ekran özellikleri/Hızlı şarj.
  • Ekran yenileme hızı/Ekran boyutu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Redmi Note 10 s de var kamerası, bataryası ekranı çok iyi ekranları hemen hemen aynı ama Pro'nun ki 120 Hz alınır yani gayet güzel kaç güncelleme alacak bakmadım ama alacağı var yani sonuçta 2021 de çıkmış eski bir telefon değil.

Bu sefer önceki yaptığım hataya düşmek istemiyorum, bu sefer soracağım. Yakın zamanda telefon alma ihtimalim olabilir. Sizce Redmi Note 10 Pro alınır mı? Kaç güncelleme alacak? Başka telefon önerileri istemiyorum. Telefon bana çok iyi gibi geliyor ben beğendim.

Kamera özellikleri/Batarya kapasitesi.

@489798

Alınır ama güncelleme olarak 12 gelecekmiş belki de geldi. Geldi ise 1 ya da 2 tane daha gunceleme gelir.(Android bazı telefonlarda 3 guncelleme hakkı vermişti belki bu telefonda da vardır).
Özellikleri güzel arkadaşım kullanıyor PUBG'de 45 FPS veriyor.

Bende Redmi Note 10 s de var kamerası, bataryası ekranı çok iyi ekranları hemen hemen aynı ama Pro'nun ki 120 Hz alınır yani gayet güzel kaç güncelleme alacak bakmadım ama alacağı var yani sonuçta 2021 de çıkmış eski bir telefon değil.

Hocam almayı kesinlikle düşünüyorum. Önümde engel var :(

Alınır ama güncelleme olarak 12 gelecekmiş belki de geldi. Geldi ise 1 ya da 2 tane daha gunceleme gelir.(Android bazı telefonlarda 3 guncelleme hakkı vermişti belki bu telefonda da vardır).
Özellikleri güzel arkadaşım kullanıyor PUBG'de 45 FPS veriyor.

45 FPS mi? Az değil mi?

Hocam almayı kesinlikle düşünüyorum. Önümde engel var :(

Ney hocam?

İlk başta kabul etmiş niye geri çeviriyor böyle tipleri hiç sevmiyorum. Neyse hocam yeni iş bulursun biraz araştır bence bulursun.

Çok haklısınız bende sevmiyorum. Ama orada devam etmek için uğraşıyorum şu an 5 kere Siyasi Parti'de çalışan birisine söyledik. Herkes beni orada çok seviyor. Bu son çaremiz bu da olmazsa evde kaldık gibi görünüyor.

• Kamera özellikleri/Batarya kapasitesi.
İkinci el veya kaçak alıyorsan düşünülebilir, sıfırı 7000 TL görünüyor. Sıfırda M52, A52s veya S20 FE düşünülür o fiyata

Yeni konular

Geri
Yukarı