Redmi Note 10 Pro / iPhone 11

Unstanger

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhabalr iPhone 11 almayı düşünüyorum 7600 TL'ye, bir taraftan Note 10 Pro'ya baktığımda daha ucuza iPhone yakın özellikleri gördüm. Yaklaşık 4000 küsür Türk lirasına. Telefonu uzun vadeli kullanacağım sizde iPhone 11 alsam doğru bir şey yapar mıyım? Yoksa fazla para vererek a*tallık mı ediyorum? Deneyimlerinizi bekliyorum.

Note 10 Pro ekran ve batarya dışında 11 modeliyle kıyaslanacak bir cihaz değil. 11 modeli açıkça kamera, performans, donanım kısımlarında daha iyi bir telefon. Telefonlara fazla para vermek istemiyorsan daha ucuz modellere yönelebilirsin. A52 modeline bakabilirsin. İsteklerine göre aslında model önerisi şekillenir.

Arkadaşlar merhabalr iPhone 11 almayı düşünüyorum 7600 TL'ye, bir taraftan Note 10 Pro'ya baktığımda daha ucuza iPhone yakın özellikleri gördüm. Yaklaşık 4000 küsur Türk lirasına. Telefonu uzun vadeli kullanacağım sizde iPhone 11 alsam doğru bir şey yapar mıyım? Yoksa fazla para vererek a*tallık mı ediyorum? Deneyimlerinizi bekliyorum.

Hocam uzun yıllar kullanmak istiyorsanız yazılım, güncelleme desteği ve işlemci çok önemlidir.

Bu 3 konuda da iPhone 11, Note 10 Pro'ya ağır fark atıyor.

Ekran olarak Note 10 Pro daha iyi ama bütçenin biraz üstüne çıkarsanız 12 mini var o da OLED ekran kullanıyor.

Düşük bütçelerde uzun yıllar kullanmak istiyorsanız S20 FE SD alabilirsiniz.
Daha düşük bütçede bende A52 öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı