Redmi Note 10 Pro MIUI 13'te nasıl çalışır?

Tamam teşekkür ederim ileriki zamanda gecerim şuan olmaz galiba tekrardan teşekkür ederim

Telefonu trendyoldan aldım o sitelerde galiba imei de sıkıntı olabiliyormuş guncellersem imei gitmez demi
IMEI konusuna çok hakim değilim ama snapdragon işlemcili olduğu için gitmemesi lazım. Sıfır yurt içi aldıysanız hiç gitmez zaten.

IMEI konusuna çok hakim değilim ama snapdragon işlemcili olduğu için gitmemesi lazım. Sıfır yurt içi aldıysanız hiç gitmez zaten.
Teşekkür ederim bazı telefonların kopya olabiliyormuş ondan sormuştum

Giderse de telefonun arkasında yazıyor onu kullanabilirmiyim

Teşekkür ederim bazı telefonların kopya olabiliyormuş ondan sormuştum

Giderse de telefonun arkasında yazıyor onu kullanabilirmiyim
Bilmiyorum hocam. Olabilir. Giderse biraz ugrasmaniz gerekebilir ama IMEI atmak basit degildi sanirim. Yinede gidecegini hic sanmiyorum. Eger bu konuyla ilgili bir sorun yasarsaniz zaten iade hakkiniz dogmus olur.

Bilmiyorum hocam. Olabilir. Giderse biraz ugrasmaniz gerekebilir ama IMEI atmak basit degildi sanirim. Yinede gidecegini hic sanmiyorum. Eger bu konuyla ilgili bir sorun yasarsaniz zaten iade hakkiniz dogmus olur.
Satıcıya ulaşamazsam?
Neyse ben sonra guncelleyecem emin olamadim teşekkür ederim sizede cevaplarınız için

Yeni konular

Geri
Yukarı