Redmi Note 10 Pro MIUI 13'te nasıl çalışır?

şeatnng

Femtopat
Cihazı alalı 3 gün oldu. şu an 4 saatte %25 şarj düşüyor. MIUI 13'e güncellersem pil daha mı iyi gider ya da MIUI 13'ün sıkıntıları var mı?

Vay be 4 saatte %25 sarj. Ben MIUI 14 kullaniyorum 1 saatte %10 sarjim gidiyor. MIUI 13 kullanirken memnundum pil performansindan. 12 de cok kullanmadim. 13 iyi, guncelleyebilirsiniz ama 14 den uzak durun.

Sıkıntı derken performans azalır mı herkes şikayetçi miui13 ten

Bir de 12.5 ten direkt 14 e geçiliyor mu
(Kusura bakmayın ilk defa Xiaomi cihaz kullanıyorum ondan sordum)

Sıkıntı derken performans azalır mı herkes şikayetçi miui13 ten

Bir de 12.5 ten direkt 14 e geçiliyor mu
(Kusura bakmayın ilk defa Xiaomi cihaz kullanıyorum ondan sordum)
Normalde fark etmemesi lazım ama pil daha hızlı bitebilir (ömür olarak değil de şarj açısından) onun dışında hiç bir şey olmaz. 14 e geçebilirsiniz ama bug kullanmanız lazım. Ve ilk mesajımda dediğim gibi 14 e geçmenizi tavsiye etmiyorum. Ben dahil birçok kişinin pili çok hızlı bitmeye başladı 14 ile. Eskiden 1,5 günü çıkartırken şu an 1 günü çıkaramıyor pilim. Ve geri dönerken uğraşmanız gerekir üstelik garanti varsa devre dışı kalır.

Sıkıntı derken? Cihaza zarar vermez. Pil kullanımı arttıysa yerinizde olsam 12'ye dönerdim. Veya bir iki gün bekleyin belki alışması gerekiyordur.
Miui 12.5 kullanıyorum hâlâ sarji hızlı gitmeye başladı 13 geçince sıkıntı olur mu derken pil konusunda demiştim

Aynı cihazı kullanıyorum ben güncelledim bir sorun olmadı şimdilik bataryası da eskisi gibi uzun gidiyor.
Performans ı nasıl cihazın

Tamam teşekkür ederim ileriki zamanda gecerim şuan olmaz galiba tekrardan teşekkür ederim

Ya aynı kullanır pili yada daha az. Artacağını sanmıyorum. Deneyebilirsiniz, denemekten zarar gelmez. Geri dönebiliyorsunuz.
Telefonu trendyoldan aldım o sitelerde galiba imei de sıkıntı olabiliyormuş guncellersem imei gitmez demi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı