Redmi Note 10 Pro vs POCO X3 NFC vs Galaxy A52

Bütçe
Maks 4100

Furkan.Budak

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

4100 TL civarı bütçeyle bir telefon almak istiyorum.
Redmi Note 10 Pro'nun 8 GB'lık versiyonunu alacak gibiyim fakat, X3 Pro'nun işlemcisi aklımı çok çeliyor. Günlük hayatta çok fazla oyun oynayan birisi değilim fakat işlemci baktığımız zaman gayet önemli bir husus, onun dışında A52 tavsiyelerini çok duyuyorum fakat Note 10 Pro'nun işlemcisi, ekranı, hızlı şarj desteği vs. daha performanslı. Kamera konusunda da Xiaomi grubu biraz geride kalıyor A52'ye göre. Çok arada kaldım varsa tavsiyeleriniz veya kullanıcı deneyimleriniz, paylaşırsanız çok sevinirim.

Merhabalar,

4100 TL civarı bütçeyle bir telefon almak istiyorum.
Redmi Note 10 Pro'nun 8 GB'lık versiyonunu alacak gibiyim fakat, X3 Pro'nun işlemcisi aklımı çok çeliyor. Günlük hayatta çok fazla oyun oynayan birisi değilim fakat işlemci baktığımız zaman gayet önemli bir husus, onun dışında A52 tavsiyelerini çok duyuyorum fakat Note 10 Pro'nun işlemcisi, ekranı, hızlı şarj desteği vs. daha performanslı. Kamera konusunda da Xiaomi grubu biraz geride kalıyor A52'ye göre. Çok arada kaldım varsa tavsiyeleriniz veya kullanıcı deneyimleriniz, paylaşırsanız çok sevinirim.

A52 derim yeni çıktı daha güncel cihaz.

SD 720G ile SD 732G benzer yongalar. Model numarasına aldanmayın. Her iki modelin GPU'su bile aynı, sadece 732G modelindeki ekran kartının frekansı biraz daha yüksek. O da az bir performans farkı oluşturur. A52 alman daha doğru olur.

SD 720G ile SD 732g benzer yongalar. Model numarasına aldanmayın. Her iki modelin GPU'su bile aynı, sadece 732g modelindeki ekran kartının frekansı biraz daha yüksek. O da az bir performans farkı oluşturur. A52 alman daha doğru olur.

Şu anda aktif olarak Samsung kullanıcısıyım depolama sıkıntılarından dolayı değiştirmeyi düşünüyorum.
Note 10 Pro'nun bana uzun kullanımda bir sıkıntısı olur mu? Bunun tereddütündeyim daha önce kullanmadığım için bilemiyorum var mı bu konuda bir fikriniz?

A52 derim yeni çıktı daha güncel cihaz.

Note 10 Pro ile aralarında çok bir tarih farkı yok açıkçası o da aktif güncellemeleri alıyor.

Note 10 Pro'nun bana uzun kullanımda bir sıkıntısı olur mu? Bunun tereddütündeyim daha önce kullanmadığım için bilemiyorum var mı bu konuda bir fikriniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda aktif olarak Samsung kullanıcısıyım depolama sıkıntılarından dolayı değiştirmeyi düşünüyorum.

Note 10 Pro'nun bana uzun kullanımda bir sıkıntısı olur mu, bunun tereddütündeyim daha önce kullanmadığım için bilemiyorum var mı bu konuda bir fikriniz?

Note 10 Pro ile aralarında çok bir tarih farkı yok açıkçası o da aktif güncellemeleri alıyor.

Note 10 Pro'nun bana uzun kullanımda bir sıkıntısı olur mu, bunun tereddütündeyim daha önce kullanmadığım için bilemiyorum var mı bu konuda bir fikriniz?

Yazılım biraz sorun olur ama ben A52 diyorum.

Redmi cihazlarda can sıkıcı bir proximity sensor problemi var.

7,8,9 ve 10'da da bir türlü çözemediler bu ultrasonic sensörü.

A52 alabiliyorsanız alın. Yakında 5000'e doğru gelir fiyatı malum microchip krizi.

Geri
Yukarı