Redmi Note 10 Pro vs Tecno Pova 5 vs Infinix Note 30

Bütçe
9500

emres2005

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 11 Pro, Ryzen 7 7840HS, GeForce RTX 3050 6GB Laptop, 16 GB DDR5 RAM, 500GB SSD, 500GB HDD - HP Victus 16
Vergisiz telefon araştırıyorum bu 3ü arasinda kaldım. Telefon ile emülasyon yapmayi planlıyorum. PS2, Gamecube, 3DS ve x86 PC emulasyonu. 128 GB depolamanin yeterli olduğunu düşünuyorum. Kamerada baktiğim sadece OIS ve 1080p@60FPS var. Sizlerin de fikirlerini almak için bu konuyu açıyorum. Telefonların epey sayfaları: Redmi, Tecno, Infinix

6GB RAM yeterli midir. 8 ile arasında ne kadar fark var

6 GB RAM yeterli midir? 8 ile arasında ne kadar fark var.

Redmi Note 10 Pro alacaksan 8 al almışken zaten depolamadan da RAM ayarlayabiliyorsun bende kullanıyorum şu an Redmi Note 10 Pro'yu sandığımdan çok daha sağlam bir telefon olduğunu düşünüyorum yaklaşık 50,60 kere masadan düşürdüm telefonda hala tık yok. Samsung M31s cihazım vardı bir kere yere düştü iç ekranı kırıldı.

Redmi Note 10 Pro alacaksan 8 al almışken zaten depolamadan da RAM ayarlayabiliyorsun bende kullanıyorum şu an Redmi Note 10 Pro'yu sandığımdan çok daha sağlam bir telefon olduğunu düşünüyorum yaklaşık 50,60 kere masadan düşürdüm telefonda hala tık yok. Samsung M31s cihazım vardı bir kere yere düştü iç ekranı kırıldı.
6 GB RAMli model zaten anca giriyor aralığa. Vergi indirimli alacağım için 8 GBlığı alamam.

6 GB RAM'li model zaten anca giriyor aralığa. Vergi indirimli alacağım için 8 gblığı alamam.

O halde 6 da yeter dediğim gibi depolamadan RAM ayırabiliyorsunuz.

Vergisiz telefon araştırıyorum bu 3ü arasinda kaldım. Telefon ile emülasyon yapmayi planlıyorum. PS2, Gamecube, 3DS ve x86 PC emulasyonu. 128 GB depolamanin yeterli olduğunu düşünuyorum. Kamerada baktiğim sadece OIS ve 1080p@60FPS var. Sizlerin de fikirlerini almak için bu konuyu açıyorum. Telefonların epey sayfaları: Redmi, Tecno, Infinix
Samsung A34 bu bütçede en mantıklısı.

Yeni konular

Geri
Yukarı