Redmi Note 10s için hangi ROM yüklemeliyim?

bebecanciyim

Hectopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart:Asus B450 M-K2
İşlemci:AMD Ryzen 5 5600G with Radeon Graphics 3.90 GHz
Takılı RAM:32,0 GB
Öncelikle merhaba, hepinizin bayramı mübarek olsun. Konuya gelecek olursak Redmi Note 10s telefonum MIUI 14'ten sonra çok ısınıyor, Instagram'da TikTok'da 48 dereceyi görüyorum MIUI 13 de ısınıyordu fakat en fazla 40-45 dereceyi görüyordu ancak MIUI 12.5'da fazla ısınmıyordu. Oyun oynamadığım sürece 40 dereceyi görüyordu, o da cihazı fazla zorlayınca Download Redmi Note 10S Firmware ROM TWRP (rosemary) şimdi ben buradan ROM yükleyeceğim. Global ile TR arasında nasıl bir fark var? Ve buradaki ROM'lardan en hızlı stabil ve telefonumu en az ısıtacak olan hangisi?

MIUI hantal ve optimizasyon sorunları olduğu için insanlar Xiaomi cihazlarına Custom ROM yükler. Bazı kullanıcılar Endonezya sürümünün daha iyi olduğunu söylüyor global ile aralarındaki fark arama ve mesajlaşma uygulaması ve biraz daha stabil.

Eğer cihazın Türkiye garantili ise Türkiye ROM'unu yükle. Yok garantisi bitti veya yurt dışı ise cihazın mi arama mi mesajlar istiyor isen indian ROM'unu yükle yok ben sadece oyun oynayacağım bu genel telefonum değil diyor isen China yazılımını kur.

Benim gözlemlediğim en iyi MIUI 12.5.5 sürümü.

Eğer cihazın Türkiye garantili ise Türkiye ROM'unu yükle. Yok garantisi bitti veya yurt dışı ise cihazın mi arama mi mesajlar istiyor isen indian ROM'unu yükle yok ben sadece oyun oynayacağım bu genel telefonum değil diyor isen China yazılımını kur.

Benim gözlemlediğim en iyi MIUI 12.5.5 sürümü.

Redmi Note 10S için China ROM'u yoktur.

Geri
Yukarı