Redmi Note 10S ve iPhone XR takas olur mu?

cikolotapat

Hectopat
Daha fazla  
iPhone yurt dışı. Benimki Redmi Note 10S 128 GB ve 6 RAM. iPhone ise 64 GB ama iOS kullanmak istiyorum. XR modeli iyi midir sizce? Yurt dışı eSIM olarak kullanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Note 10S'le normalde kıyaslanmayacak bir cihaz iPhone XR ancak yurt dışı olduğu için 8 ay kullanım süresi var bunu göz önünde bulundurun evet belki bi 5S falan atılabilir cebe ama yurt içi telefondan olmaktasınız bu yolda.
Olmaz. Note 10s daha mantıklı şu an. XR yakında desteği kesilecek (güncelleme)
Her türlü XR daha mantıklı elindeki giriş seviyesi Android'ten donanım ve yazılım tarafında.

Note 10S'le normalde kıyaslanmayacak bir cihaz iPhone XR ancak yurt dışı olduğu için 8 ay kullanım süresi var bunu göz önünde bulundurun evet belki bir 5S falan atılabilir cebe ama yurt içi telefondan olmaktasınız bu yolda.

Her türlü XR daha mantıklı elindeki giriş seviyesi Android'ten donanım ve yazılım tarafında.

İsterseniz takas edebilirsiniz ama bence hiç mantıklı değil. Ayrıca Android yazılım konusunda belki optimizasyonda iyi değil ama destek konusunda her şekilde daha üstün.

İsterseniz takas edebilirsiniz ama bence hiç mantıklı değil. Ayrıca Android yazılım konusunda belki optimizasyonda iyi değil ama destek konusunda her şekilde daha üstün.

Teşekkürler şu an IOS'a çok merak sardım ama 4 ay boyunca telefon hiç acilmayacagi için kötü bence de.

iPhone yurt dışı. Benimki Redmi Note 10S 128 GB ve 6 RAM. iPhone ise 64 GB ama iOS kullanmak istiyorum. XR modeli iyi midir sizce? Yurt dışı eSIM olarak kullanırım.
Her SIM için 4 ay süre mevcut. (Fiziksel ve eSIM.)

Teşekkürler şu an IOS'a çok merak sardım ama 4 ay boyunca telefon hiç acilmayacagi için kötü bence de.
Bütçe nedir ?

Geri
Yukarı