Redmi Note 11 Pro'yu iPhone 8 ile takas etmek mantıklı mı?

706717

Picopat
Daha fazla  
Telefonum Note 11 Pro 128 GB yurt dışı kayıtlı cihaz. Ekranda birden fazla kılcal çizikler ve kamera lensinin yanında (önünde değil) bir çizik var.
(Lensin fotosu aşağıdadır)

Karşı tarafın cihazı ise iPhone 8 64 GB TR cihazı ve hiçbir şeyi yokmuş sizce takas yapmak mantıklı mı?

iPhone 8'in piyasası var mı? Alırsam satıp Android cihaz almayı düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• IMG-20240224-WA0003.jpg
    IMG-20240224-WA0003.jpg
    102,1 KB · Görüntüleme: 22
Telefonum Note 11 Pro 128 GB yurt dışı kayıtlı cihaz. Ekranda birden fazla kılcal çizikler ve kamera lensinin yanında (önünde değil) bir çizik var.
(Lensin fotosu aşağıdadır)

Karşı tarafın cihazı ise iPhone 8 64 GB TR cihazı ve hiçbir şeyi yokmuş sizce takas yapmak mantıklı mı?

iPhone 8'in piyasası var mı? Alırsam satıp Android cihaz almayı düşünüyorum.

Hocam bence takas çok daha mantıklı olacaktır. Telefonunuz yurt dışı karşı cihaz ise TR cihazı. iPhone 8'den bahsediyoruz üzmez. Note 11 Pro'y göre çok daha iyi bir cihaz.

Hocam bence takas çok daha mantıklı olacaktır. Telefonunuz yurt dışı karşı cihaz ise TR cihazı. iPhone 8'den bahsediyoruz üzmez. Note 11 Pro'y göre çok daha iyi bir cihaz.

Evet oyunlarda peki iPhone 8 yeter mi?
60FPS versin yeter grafik çok önemli değil bıktım artık Redmi'den çünkü.

Sen takmıyorsun ama satmak istediğini söylemişsin. 2.el iPhone satışı için en önemli şeylerden birisi pil sağlığı.

Doğru söylüyorsun şu an kendisine soruyu ilettim batarya sağlığını maksimum ne kadar düşük olmalı sizce kolay satış için daha cevap gelmedi de.

Evet oyunlarda peki iPhone 8 yeter mi?
60FPS versin yeter grafik çok önemli değil bıktım artık Redmi'den çünkü.

Doğru söylüyorsun şu an kendisine soruyu ilettim batarya sağlığını maksimum ne kadar düşük olmalı sizce kolay satış için daha cevap gelmedi de.

80'in altı üzer hocam değiştirilmesi gerekir. iPhone 8 kaç FPS veriyor bilmiyorum bakmam gerek ancak Apple'ın optimizasyonunu hepimi biliyoruzdur. Sabit olarak veriyor o değerleri üzmez ve istediğiniz oyunu oynarsınız hocam.

Takas edilebilir. Avantajı var dezavantajı var. Açıkcası elinizdeki TR cihazı olsaydı olabilir demezdim ama hem sıkılmışsınız hem de TR cihazına geçeceksiniz olabilir. Yine de iPhone 8 7 yaşında bir telefon, kısa sürede elden çıkarmaya bakın. Kullanmaya alınacak bir telefon değil.

Geri
Yukarı