Redmi Note 11S güncelleme ekranında ağa bağlanılamıyor hatası

IssızAdam_55

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Elimde Redmi Note 11S model Android telefon var yazılım güncellemesi bölümüne baktığım zaman aşağıdaki görselde olduğu gibi hata alıyorum. Ne yaptıysam olmadı. Var mı yardımcı olabilecek?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-07-18-11-11-33-924_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2023-07-18-11-11-33-924_com.android.updater.jpg
    23 KB · Görüntüleme: 166
  • Screenshot_2023-07-18-11-11-37-777_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2023-07-18-11-11-37-777_com.android.updater.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 124
O zaman verilerinizi yedekleyip telefonu sıfırlamaktan başka bir çare kalmıyor.

Yazılım attırıp çözdüm olayı çok şükür.

Telefon kacak mı?

Dostum ithalatçı garantili kaçak mı bilmiyorum.

O zaman verilerinizi yedekleyip telefonu sıfırlamaktan başka bir çare kalmıyor.

Dostum telefoncu MIUI sürümünü yükselterek yani MIUI 14 olarak yazılım atmış zaten istediğimiz buydu fakat güncelleme gelirse yapma dedi tekrar aynısı olur dedi IMEI olarak da ASUS IMEI'si atılmış sizce güncelleme gelirse yapılmalı mı yoksa yapılmamalı mı?

Son düzenleme:
Yazılım attırıp çözdüm olayı çok şükür.

Dostum ithalatçı garantili kaçak mı bilmiyorum.

Dostum telefoncu MIUI sürümünü yükselterek yani MIUI 14 olarak yazılım atmış zaten istediğimiz buydu fakat güncelleme gelirse yapma dedi tekrar aynısı olur dedi IMEI olarak da ASUS IMEI'si atılmış sizce güncelleme gelirse yapılmalı mı yoksa yapılmamalı mı?
Telefonlar hakkında çok fazla bir bilgim yok malesef.
IMEI si değiştrilimiş telefon kullanıyorsunuz sanırım.
IMEI değişimi ile yazılımsal bir sorun olacağını düşünmüyorum.

Size IMEI atılmış telefonu orijinal diye satmışlar. Güncelleme yapınca IMEI gidiyor diye sunucudan güncellemeyi kapatmışlar.

Ama sorgulama yaptığımda ve müşteri hizmetleri ile konuştuğumda IMEI numarasının T.C.'ye kayıtlı olduğunu söylediler.

Ama sorgulama yaptığımda ve müşteri hizmetleri ile konuştuğumda IMEI numarasının T.C.'ye kayıtlı olduğunu söylediler.

Hocam bir de şöyle durum var mevcut IMEI numarası boşuna değişti yani telefoncu değiştirmiş orijinal olan IMEI'yi geri atabilir miyiz?

Hocam bir de şöyle durum var mevcut IMEI numarası boşuna değişti yani telefoncu değiştirmiş orijinal olan IMEI'yi geri atabilir miyiz?
Kayıtlı bir başka telefonun IMEIsi atılmıştır büyük ihtimal. Malesef eski IMEI geri getiremezsiniz. Böyle kullansanızda sıkıntı çıkmaz ama böyle kalpazanların bu ürünlerin satışına izin veren pazar yerleri akıllanmıyor.

Geri
Yukarı