Redmi Note 12 Pro 5G alınır mı?

MP değeri tek başına fazla bir önem arz etmiyor.

A34 mü almalıyım yani.

MP değeri tek başına fazla bir önem arz etmiyor.

Hocam ikisi de aynı işlemciye sahip performans olarak pek bir fark göremezsiniz. Diğer özellikler de hemen hemen aynı. Tek sorun ithalatçı garantili olması. Riski alıyorsanız Note 12 Pro 5G alın.

Hocam böyle demiştiniz siz ekran gövde oranı olarak bir de tasarım olarak Note 12'yi daha çok sevmiştim aynı fiyata denk geliyor zaten sigortasıyla ithalatçı garanti sorun olmuyor yani.

A34 mü almalıyım yani.

Hocam böyle demiştiniz siz ekran gövde oranı olarak bir de tasarım olarak Note 12'yi daha çok sevmiştim aynı fiyata denk geliyor zaten sigortasıyla ithalatçı garanti sorun olmuyor yani.
Hocam A34 daha iyi bir cihaz iken siz neden ithalatçi garantili redmi almak istiyorsunuz anlamadım. Sadece tasarımı için onu tercih etmek saçma bir karar olur bence.

A34 mü almalıyım yani.

Benzer cihazlar fakat A34'ün önde olduğu noktalar var. Aynı işlemciye sahip olmalarına rağmen A34 testlerde daha iyi bir performans veriyor. Üstüne bir de Note 12'nin ithalatçı garantili olması zaten tek başına caydırmak için yeterli bir sebep. Ben A34 öneririm. A34 almak her konuda daha mantıklı.

Hocam A34 daha iyi bir cihaz iken siz neden ithalatçi garantili Redmi almak istiyorsunuz anlamadım. Sadece tasarımı için onu tercih etmek saçma bir karar olur bence.

Arkadaşımda A34 vardı ağırlığı yüksek ve kalın kaba bir cihazdı ve depolaması 128 GB 256 GB 67 W hızlı sarjlı Redmi'nin tasarımı ve ağırlığı da düşük oyun oynamadığım için sorun olmuyor sadece güncelleme birazcık sıkıntı da 3 4 yıl kullanacağım Max.

Arkadaşımda A34 vardı ağırlığı yüksek ve kalın kaba bir cihazdı ve depolaması 128 GB 256 GB 67 W hızlı sarjlı Redmi'nin tasarımı ve ağırlığı da düşük oyun oynamadığım için sorun olmuyor sadece güncelleme birazcık sıkıntı da 3 4 yıl kullanacağım Max.

Hocam siz bilirsiniz. Biz aralarından hangisinin mantıklı olduğunu söylüyoruz hangisini alacağınız size kalmış. Benim de arkadaşımda A34 var ve bana hissiyatı çok güzel ve kaliteli geliyor.

@BERWAR ama sonuçta IMX766 > IMX582 değil mi? Yazılımı aradaki sensor farkını kapatacak kadar ciddi mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu testte çogunlukla Redmi daha iyi geldi bana ama A34 de bayağı rekabet edebiliyor bence.

sonuçta IMX766 > IMX582 değil mi?
Evet hem de büyük fark var iki sensör arasında. IMX 582 Mi 9T modelinde kullanılıyordu o kadar eski bir sensör.

Yazılımı aradaki sensor farkını kapatacak kadar ciddi mi?
Evet kapatıyor. Normalde IMX 989 ile HP2 arasında da sensör olarak iyi bir fark var ama Samsung çok çok daha iyi.

Note 12 Pro 4g ile 5g modelini arada karşılaştırıyorum. A34, 4G modelinden bariz kamera olarak daha iyi. 5G modeliyle arasında da birbirlerine yakınlar. Yukarıdaki arkadaşın attığı videoyu izlemiştim bana da Note 12 Pro biraz daha iyi gelmişti. Bu videoda ise aradaki fark daha da az. Samsung yazılım ile çok iyi arayı kapatıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Burada da video kısmında A34'ü daha başarılı buldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı