Redmi Note 12 Pro 5G için şarj aleti önerisi

Fatihkerem0023

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, ben telefon aldım ve Redmi Note 12 Pro 5G'yi şarj konusunda maksimum hangi şarj aletinde alabilirim? Herhalde 67 watt'Ti, önerebileceğiniz adaptör ve kablo var mı?

aynı telefonu kullanıyorum. Orijinal adaptör ve kablodan şaşma

@EmirSrky hocama katılıyorum. Orijinal adaptör ve kablosuyla beraber link:

Paylaştığın site güvenilir değil. Birçok sorun yaşayan olmuş.

Normalde resmi satış mağazası şurası ama stokta yok. Belki Xiaomi mağazalarına sorulabilir.

Paylaştığın site güvenilir değil. Birçok sorun yaşayan olmuş.

Normalde resmi satış mağazası şurası ama stokta yok. Belki Xiaomi mağazalarına sorulabilir.

Orijinal satan başka bir yer yok mudur güvenilir.

Elden de alabilirim MediaMarkt'ta Teknosa'da falan var mıdır orijinaldir oradakiler.
İnternet sitelerinde orijinal Xiaomi 67w şarj aleti yok ama mağazada var mıdır bilemem. Sorun isterseniz. Eğer yoksa size farklı markaların alternatif 65w değerinde şarj aletlerini önerirler muhtemelen. Böyle bir durumda amper ve voltaj değerlerinin uyumluluğunu kontrol edebilirsiniz.

İnternet sitelerinde orijinal Xiaomi 67W şarj aleti yok ama mağazada var mıdır bilemem. Sorun isterseniz. Eğer yoksa size farklı markaların alternatif 65W değerinde şarj aletlerini önerirler muhtemelen. Böyle bir durumda amper ve voltaj değerlerinin uyumluluğunu kontrol edebilirsiniz.

Amazon'da buldum bir tane sizce orijinal midir ya aklım almıyor internette yok diyelim ben nasıl alacağım ki bunu elden nereden alabilirim önerebileceğiniz bir yer var mı?

Geri
Yukarı