LaviniaANKA

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba bir tanıdık vasıtasıyla telefon alacağım Redmi Note 12 Turbo (1TB/5 g )ve mi 13T (256gb/5g)arasında kaldım Redmi Note 12 Turbo'ya daha yakınım ama Türkiye'de daha satışı olmadığından alan kişiler bağlantı sorunu yaşadıklarını belirtmişler siz olsanız bu konuya takılır mıydınız ya da Türkiye'ye satışa çıkınca düzelir mi bu bağlantı sorunu yakın olmasak ta üniversiteden bir tanıdığım var o da kaçak olarak bu teli kullanıyormuş yorumlarda yazdığı gibi bağlantı sorunu oluyormuş ama satışa çıkınca düzelir dedi emin olamadım sizin bu konu hakkında düşünceleriniz neler bir de sizce Redmi Note 12 Turbo mu yoksa mi 13T mi hangisini seçerdiniz (benim için önemli olanlar hız, donma ve takılma olmaması, hafızasının fazla olması ve 5G olup iyi çekmesi)

Note 12 Turbo Çin'e özel üretildiği için Türkiye'deki yaygın kullanılan bazı bandlara örneğin band20'ye sahip değil; küresel piyasaya POCO F5 adıyla geldi.

Xiaomi şart mı? Şart değilse S23 daha iyi olur ama şartsa bence Mi 13T alın. Note 12 Turbo'nun tamiri ve band vs. konusunda sorun çıkarır. Sanırsam kaçak alacaksınız. Samsunglar kaçak alınma konusunda sorun çıkarıyor diye duydum.

Xiaomi şart mı? Şart değilse S23 daha iyi olur ama şartsa bence mi 13T alın. Note 12 Turbo'nun tamiri ve band vs. konusunda sorun çıkarır. Sanırsam kaçak alacaksınız. Samsung'lar kaçak alınma konusunda sorun çıkarıyor diye duydum.

Kaçak olarak değil de yurt dışından bir tanıdık vasıtasıyla alacağım. Aslında şu an Oppo A74 kullanıyorum anneminv telefonu bozuldu bu telefonu anneme verip kendime yeni telefon alacağım Samsung S21 FE veya S22 FE yi düşündüm kamerası iyi ama hızlı şarj konusu biraz sıkıntı olduğundan ve çevremde bu aralar mi kullanan çok var ve bayağı mutlular o yüzden bu markayı gözüme kestirdim.

İkisi arasında 13T daha mantıklı. 1 ay sonra mi 14 serisi globale çıkacak. Aceleniz yoksa beklemenizi öneririm.

Mi 13 tnin mavi rengi arka kasası deri kaplamali diğerleri cam diye biliyorum bunun farkı nedir kasa da deri veya cam olmasının avantajları veya dezavantajları var mıdır? (Radyasyon yayılımı, sağlamlık vs )

Mi 13 tnin mavi rengi arka kasası deri kaplamali diğerleri cam diye biliyorum bunun farkı nedir kasa da deri veya cam olmasının avantajları veya dezavantajları var mıdır? (Radyasyon yayılımı, sağlamlık vs )
Cam kapak tahminim ısıyı kasaya daha iyi dağıtır. Cihazın termal performansına olumlu yönde etki edebilir. Düşürmediğiniz sürece sıkıntı yaşatmaz. Belki parmak izi tutabilir. Onun dışında radyasyona etki edeceğini sanmam. Deri kaplama da renk ve estetik açıdan güzel duruyor bence.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı