Redmi Note 7 İnceleme

Evet dostlar forumda açtığım postlar ve yorumlar sonucunda telefonu almaya karar verdim. Pazartesi günü Hepsiburada üzerinden mavi olanını aldım, salı günü elime ulaştı. Kutu içeriğine gelince kulaklık çıkmıyor. Şarj aleti ve bir tane beyaz telefon kılıfı çıkıyor ama bana kullanışsız geldiği için ben kendim bu kılıfı aldım Case 4U Xiaomi Redmi Note 7 Kılıf Karbon Desenli Sert Fiyatı. Sarj konusunda ise gayet kullanışlı. İnstagram, Discord vb. gibi uygulamalar yarım saatte %4 veya %7 arası götürüyor. Kamerası orta seviyenin bir tık üstü yüksek kalite isteyenler başka modellere bakmasında fayda var. Oyun konusunda bilgim yok henüz denemedim, denediğim zaman eklerim. Cihaz özellikleri olarak yüz okuma ve parmak izi okuma gayet başarılı ve hızlı. Arayüz olarak da başarılı olduğunu düşünüyorum. Aklınızda olan soru varsa sorabilirsiniz. Umarım yararlı olur.
@Parti Şapkası

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle teşekkürler, incelemenizi görsellerle destekleyip ayrıntılı testler yaparsanız daha yararlı olur.
Biraz amatörce olmuş ama yinede faydalı.
Benim de almayı düşündüğüm bir telefon. Hayırlı olsun, resim eklerseniz güzel olur.
biliyorum biraz amatörce oldu Yarın akşam telefondan foto çekip atıcam
Benim de almayı düşündüğüm bir telefon. Hayırlı olsun, resim eklerseniz güzel olur.
Almalısın bence f/p ürünü hem.İkileme mi düştün düştüysen hangi telefon arasında kaldın ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı