Redmi Note 8 half brick oldu

utkuymus

Hectopat
Yer
Esenyurt İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci 👨‍🎓
Telefon half brickte. Bundan öncesinde pixel ROM'u kullanıyordum. Ondan gei MIUI döneyim. Arada bl kilidi de kaparım, derken yaklaşık 35 dk sürdü. Mi Flash'ta bende dayanamayıp çıkardım ve System has been destroyed da kaldı. Öncesinden PixelExperience kullandığımdan dolayı da MIUI unlock yok cihazda. Teşekkürler.

Cihaz Redmi Note 8

Bl kilidi kapalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon half brickte. Bundan öncesinde pixel ROM'u kullanıyordum. Ondan gei MIUI döneyim. Arada bl kilidi de kaparım, derken yaklaşık 35 dk sürdü. Mi Flash'ta bende dayanamayıp çıkardım ve System has been destroyed da kaldı. Öncesinden PixelExperience kullandığımdan dolayı da MIUI unlock yok cihazda. Teşekkürler.

Cihaz Redmi Note 8

Bl kilidi kapalı.

Servisine götürmeniz daha mantıklı olur.

Cihaz Redmi Note 8

Bl kilidi kapalı.
BL Kilitli ile yetkili hesap ile işlem gerekiyor.

Hocam cihazı 2020 martta aldık beyaz olan model.
Ayrıca boot edilmediğinden anakart modelini bilmiyorum ancak aynı siparişte geçilen aynı telefonun mavisi var. Board modelleri aynı olabilir mi ? Ondan bakabilirim
Ayrıca arkasını açmaktan bir tık ürküyorum mobil cihazlarda herşey birbirine fazlasıyla içiçe olduğundan elim yatkındır bu konulara fazlasıyla bilgisayar ile uğraştığımdan ama yine de bir korku var.
Kutusunu ancak evde bulabilirim min 2 ay sonra o da.
Ayrıca auth hesap neye göre veriliyor bende getapps üzerinden develeoper hesabına başvurdum ama laylaylom diye girdim yani. Dediğiniz auth hesap o mu ?
Ektekiler mavi çalışan modeldeki board bilgileri

Dosya Ekleri

• IMG_0300.jpeg
    IMG_0300.jpeg
    73,3 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_0301.jpeg
    IMG_0301.jpeg
    83,9 KB · Görüntüleme: 23
Hocam cihazı 2020 Mart'ta aldık beyaz olan model.
Ayrıca boot edilmediğinden anakart modelini bilmiyorum ancak aynı siparişte geçilen aynı telefonun mavisi var. Board modelleri aynı olabilir mi? Ondan bakabilirim
Ayrıca arkasını açmaktan bir tık ürküyorum mobil cihazlarda her şey birbirine fazlasıyla içiçe olduğundan elim yatkındır bu konulara fazlasıyla bilgisayar ile uğraştığımdan ama yine de bir korku var.
Kutusunu ancak evde bulabilirimmin 2 ay sonra o da.
Ayrıca auth hesap neye göre veriliyor bende getapps üzerinden develeoper hesabına başvurdum ama laylaylom diye girdim yani. Dediğiniz auth hesap o mu?
Ektekiler mavi çalışan modeldeki board bilgileri

Yetkili hesap hakkında fikrim yok. Android 10 yükleyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı