Redmi Note 8 için ROM tavsiyesi

fiqys

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, elimde Redmi Note 8 var. Şu ana kadar Pixel OS, ArrowOS, MIUI 14 ve hypermint gibi Custom ROM'ları kullandım fakat çoğu lagli ya da istedigim özellikleri bulamadim, animasyon olarak hızlı lagsiz ve özelleştirmesi ve görünüşü guzel bir ROM arıyorum. One UI indirmek düşünüyorum, sizin bir tavsiyeniz var mı?

Merhaba, elimde Redmi Note 8 var. Şu ana kadar Pixel OS, ArrowOS, MIUI 14 ve hypermint gibi Custom ROM'ları kullandım fakat çoğu lagli ya da istedigim özellikleri bulamadim, animasyon olarak hızlı lagsiz ve özelleştirmesi ve görünüşü guzel bir ROM arıyorum. One UI indirmek düşünüyorum, sizin bir tavsiyeniz var mı?

One UI ROM işi zor. One UI bildiğim kadarıyla kapalı kaynak ve sadece Samsung cihazlar için. Bliss OS ya da crDroid iyi bir seçenek tabii.

One UI, Samsung tarafından geliştirilen bir kullanıcı arayüzüdür ve açık kaynak kodlu değildir. Samsung, genellikle Android işletim sistemini kendi özel kullanıcı arayüzleriyle (One UI gibi) donatırken, bu arayüzlerin kaynak kodlarını genel olarak kamuya açmaz. Bu nedenle, One UI'nin kaynak kodlarına genel olarak erişilemez.

Yeni konular

Geri
Yukarı