Redmi Note 8 nasıl?

onur1976

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar şu an kullanmakta olduğum Samsung Galaxy Note 4 telefonu mu değiştirmeyi düşünüyorum. Aldığım günden beri 2 3 senedir şebeke sorunu öldürdü bitirdi beni hiçbir çare bulamadım. Arayan ulaşamıyor şebeke kendi kendine gidiyor. Neyse sormak istediğim Redmi Note 8 de böyle problem var mı kronik acaba? Ghost screen varmış diyorlar. Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.

Redmi serilerinin genelinde ghost screen olayı zaten var. Şans işi tabi kimde ne zaman çıkacağı belli olmuyor. Bazen yıllarca hiç bu sorun çıkmıyor. Telefona gelince genel olarak sizi memnun eder. Hele ki note 4 den geçtikten sonra.

Fiyatına göre iyi bir telefon. IPS ekranlardan korkuyorsanız Xiaomi A3 modeline de bakabilirsin Amoled panelli. Xiaomi'nin her modelinde çıkmıyor ancak bazı IPS panellerinde bu sorunlar çıkabiliyor. Hatırladığım kadarıyla tüm IPS panel üreticileri aynı değil birbirinden farklı üreticilerin IPS panellerini kullanıyor Xiaomi. Bu sorunu da iyice araştırın. Şanşta önemli bir faktör.

Ben de önümüzdeki ay 1500-2000 arasında bir telefon almayı düşünüyorum. En iyi seçenek Redmi Note 8 gözüküyor.
2000 TL'ye Note 8 Pro almak daha mantıklı.
Merhaba arkadaşlar şu an kullanmakta olduğum Samsung Galaxy Note 4 telefonu mu değiştirmeyi düşünüyorum. Aldığım günden beri 2 3 senedir şebeke sorunu öldürdü bitirdi beni hiçbir çare bulamadım. Arayan ulaşamıyor şebeke kendi kendine gidiyor. Neyse sormak istediğim Redmi Note 8 de böyle problem var mı kronik acaba? Ghost screen varmış diyorlar. Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.
Fiyatına göre en iyi telefonlardan birisi, tavsiye ederim.

Mediatek işlemciler iyi değil diyorlar. Doğru mudur? Telefonlardan pek anlamıyorum. Emlak işiyle uğraştığım için geniş açılı kamera şart.
Mediatek bu sefer güzel işlemci çıkarmış, gözünüz kapalı alabilirsiniz. Kamera konusunda da çok başarılı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı