Redmi Note 8 nasıl?

25 ekim'de aldım ghost screen var. Onun dışında MIUI ve telefon gayet güzel yani telefonu beğendim. Servise gidip değişim talep edeceğim. Ekran değişimi filan derlerse 2 aylık cihazı söktürmem.

@Celalien Telefonunda hangi IPS panel vardı hiç kontrol ettin mi?

Lexa gittikten sonra diziyi izlemedim. Nasıl izlenir mi hâla?
Bu sene son sezonu çekilecek, ekranlara veda edecek. 7. sezonu bildiğim kadarıyla Ocak'ta falan başlayacak. 6. sezon sıkıcıydı diğer sezonlar güzeldi. Lexa'nın gidişi elbette kötüydü, ben de severdim Lexa'yı. Konu dışına çıkmayalım ceza yeriz sonra, dizi bölümüne konu açabilirsin.

Redmi serilerinin genelinde ghost screen olayı zaten var. Şans işi tabi kimde ne zaman çıkacağı belli olmuyor. Bazen yıllarca hiç bu sorun çıkmıyor. Telefona gelince genel olarak sizi memnun eder. Hele ki note 4 den geçtikten sonra.
Peki ghost screen bir sorun mu gerçekten insanları rahatsız edecek kullanıma dezavantaj verecek.Oyun oynamıyorum

Peki ghost screen bir sorun mu gerçekten insanları rahatsız edecek kullanıma dezavantaj verecek.Oyun oynamıyorum

Oyunla pek alakalı değil aslında çıkacağı varsa çıkıyor . Sorun tabiki Google görsellerden bakabilirsin epey rahatsız edici olabiliyor şiddetine göre. Ama dediğim gibi şans işi o yüzden illaki alacaksanız da birebir yüz yüze iletişim kurabileceğiniz bir yerden alın ki sıkıntı olduğunda daha hızlı çözüme ulaşılabilsin.

Ekranda 25 30 saniyeden fazla sabit duran her beyaz renkli şey başka tonlarda arkaplanı olan bir ekrana geçince arkada silik şekilde gözüküyor. Örnek vermek gerekirse google mesajlar ve chrome telefon karanlık modda iken gri renkli arkaplana sahip. Gboard klavye, chrome arama çubuğu gibi şeyler gri arkaplanda görülebiliyor.

Bu sene son sezonu çekilecek, ekranlara veda edecek. 7. sezonu bildiğim kadarıyla Ocak'ta falan başlayacak. 6. sezon sıkıcıydı diğer sezonlar güzeldi. Lexa'nın gidişi elbette kötüydü, ben de severdim Lexa'yı. Konu dışına çıkmayalım ceza yeriz sonra, dizi bölümüne konu açabilirsin.
Şimdi baktım tianma panel var.

@Celalien Tianma panellerde Xiaomi'nin daha önceki kullandığı cihazlarda da GS sorunu oluyordu. LG panellerde de yine GS sorunu çıkıyordu Xiaomi cihazlarında. Bu diğerlerine göre biraz daha sağlam olan JDI panel gibi duruyor onda da ghost screen olmaz diye bir şey yok.

Shenchao ve BOE IPS panelleri de kullanıyor Xiaomi.

Bu Xiaomi IPS ekran konusunda farklı farklı üreticileri kullanıyor.

Oyunla pek alakalı değil aslında çıkacağı varsa çıkıyor . Sorun tabiki Google görsellerden bakabilirsin epey rahatsız edici olabiliyor şiddetine göre. Ama dediğim gibi şans işi o yüzden illaki alacaksanız da birebir yüz yüze iletişim kurabileceğiniz bir yerden alın ki sıkıntı olduğunda daha hızlı çözüme ulaşılabilsin.
hepsiburada'nın hepsiburada satıcısından almayı düşünüyorum.Daha önce vatan computer'dan almıştım galaxy note 4'ü kamera kırılmıştı 45 lira dediler tamam dedik sonra 1hafta sonra tekrar mesaj geldi 245 lira dediler tamam olsun dedik bu sefer 295 lira dediler en sonunda orda durdular yaptırdım yine.Telefondan pek anlamadığım için ekranı sökmüşler herhalde tam iyi yapıştıramamışlar.ekran şuan oynuyor ön kameranın içine toz girdi,Telefonla görüşme yaparken kulak sensörü direk çalışıyor kulağıma tutsam da tutmasam da Ve fiyatları piyasaya göre pahalı

Spoiler alert yapmamışsın :(

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı