Redmi Note 8 Pro alınır mı?

Note 8 Pro’da Ips ekran kullanıyor. Ghost screen yaşama şansın var. Bende iphone 7 telefonu satıp almayı düşünüyordum fakat şikayetleri falan görünce vazgeçtim. Çoğu kişi kronik sensör ve dokunmatik ekranın sıkıntılı olduğundan şikayetçi.
2000 e kadar bir cihaz almam lazım ama sorunsuz olsub istiyorum sizin öneriniz ne
Redmi note7 kullanıyordum. Cihazımı iade ettim. Ghost scrren yüzünden.

Tianma panel çıkarsa diye düz note8 den çekincem var

Mtk işlemci yznden prodan çekncem var anlayacagınız karar veremedm

Son düzenleme:
Ben yaklaşık bir aydan beri kullanıyorum söylenenin aksine hiç ısınma, ghost screen, dokunmatik ekran vb. sorunlar yaşamadım. Çatır çatır çalışıyor telefon. Bu fiyata alabileceğin en iyisidir. İşlemci konusundada çok söylenti var. Alırken tereddüt etmiştim ama boşaymış yani. Gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsin. Birde elektronik birazda şans işi bana göre benim telefonumda olmayan sorun sende olabilir öylede birşey var.🙂

Note 8 Pro’da Ips ekran kullanıyor. Ghost screen yaşama şansın var. Bende iphone 7 telefonu satıp almayı düşünüyordum fakat şikayetleri falan görünce vazgeçtim. Çoğu kişi kronik sensör ve dokunmatik ekranın sıkıntılı olduğundan şikayetçi.
Ghost screen sorunu yaşayan insanlar genelde telefonu %100 parlaklıkta, arkaplanda boş uygulamalar açık şekilde sonuna kadar telefonu yorarak ısındırarak oynayan insanlardır. Genel gözlemim böyle. Telefonu en kötü şekilde zorluyorlar sonra ghost screen oldu diyip telefonu suçluyorlar. 1500 TL fiyatındaki telefondan 4000 TL olan telefonun performansını bekliyorlar.

Merhaba 2 ay önce tüketici hakem heyetine ghost screen sorunu için Redmi Note7 ile iade talebiyle başvuru yaptım ve haklı bulundum. İade kararı çıktı 1800 TL ücret iadesi alacağım Redmi Note8 ya da Note8 Pro düşünüyorum. Kullanan var mıdır kronik sorunu var mı Note7 deki gibi öğrenmek istiyorum önerüniz nedir? Saygılar teşekkürler.

3 aydır kullanıyorum, gayet memnunum. Kronik bir sorun yok. Detaylı bilgi için diğer forumlardaki kullanıcı kulüplerine bakabilirsiniz.

Redmi Note 8 kullanıcısıyım 2 aydır. Çok memnunum 1560 TL ye almıştım. Bende prosunu almak istiyordum lakin bütçem yetmemişti. Redmi Note 8 Pro da SAR değeri sınırda yalnız bunu da göz önünde bulundurmanı tavsiye ederim. Ghost Screen olayına gelince ben 2 aydır kullanıyorum bir sıkıntısını göremedim bir arkadaşım benle aldı onda da böyle bir sıkıntı yok. Teknoloji biraz şans işidir şansına ne gelirse artık orası bilinmez.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı