Redmi Note 8 Pro ile Galaxy S9+ Takas Mantıklı mı?

L1fer1o

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende Xiaomi Redmi Note 8 Pro 64 GB var. Samsung Galaxy S9+ ile takas mantıklı mı sizce? Telefonum Android 11. Yanılmıyorsam S9+ Android 10. Takas yapmayı düşündüğüm telefonda ghost screen varmış. Az belli oluyor dedi. Fotoğraf istedim onu bekliyorum. Sizce değişmeli miyim?

Arkadaşlar bende Xiaomi Redmi Note 8 Pro 64 GB var. Samsung Galaxy S9+ ile takas mantıklı mı sizce? Telefonum Android 11. yanılmıyorsam S9+ Android 10. takas yapmayı düşündüğüm telefonda ghost screen varmış. Az belli oluyor dedi. Fotoğraf istedim onu bekliyorum. Sizce değişmeli miyim?

Bence mantıklı Exynos çipsetsiz model ise düşünmeden al. Hem ekranı AMOLED falan uçuk kaçık özellikleri var. Ghost screen sıkıntı olmas yan sanayi ekranla değiştirirsin orijinal ekran 600 -700 TL sanırım.

Ghost screen, bazen belli olan ve çok da rahatsız edici olmayan bir şey. Kendi gözünüzle bakıp karar vermenizi tavsiye ederim. Onun haricinde genel paket olarak S9+ çok daha iyi bir cihazdır. Takasa pek yanaşmazdım ben. Çalıntı veya kayıtsız cihaz olabilir. Yoksa neden birisi amiral gemisi Samsung telefonu Redmi ile değiştirmek ister ki?

Ghost screen, bazen belli olan ve çok da rahatsız edici olmayan bir şey. Kendi gözünüzle bakıp karar vermenizi tavsiye ederim. Onun haricinde genel paket olarak S9+ çok daha iyi bir cihazdır. Takasa pek yanaşmazdım ben. Çalıntı veya kayıtsız cihaz olabilir. Yoksa neden birisi amiral gemisi Samsung telefonu Redmi ile değiştirmek ister ki?

Belki güncelleme almayacağından veya performansı düştüğünden olabilir.

Belki güncelleme almayacağından veya performansı düştüğünden olabilir.
Güncelleme almamasının çok bir önemi yok. Çoğu Android 4.0 telefon bile çoğu uygulamaları sorunsuzca kullanabiliyor. Cihaz 4 senelik olduğu için pili eskisi kadar gitmiyor olabilir ki değiştirince pek bir sorun kalmayacaktır.

Bence değiştirmeyin. Aradaki donanım farkı cezbedebilir ancak sizden önceki kişinin telefonu nasıl kullandığını bilemezsiniz. Ayrıca pil ömrü konusunda ciddi bir düşüş yaşamış olacaksınız. Redmi Note 8 Pro şu an gayet yeterli bir cihaz.

Bence mantıklı Exynos çipsetsiz model ise düşünmeden al. Hem ekranı AMOLED falan uçuk kaçık özellikleri var. Ghost screen sıkıntı olmas yan sanayi ekranla değiştirirsin orijinal ekran 600 -700 TL sanırım.

Yanlış bilgilendirme yapma kimseye. Ghost screen olan telefonda. AMOLED bir sorundur. 1 saat YouTube'da takılda. Ana ekrana geldiği zaman YouTube'nin izleri kalır. Ondanda rahatsız olur. Xiaomi sevmem ve Samsung'tan nefret ederim. Ama bana kalırsan Xiaomi takas etme. Samsung pişmanlıktır. Normal bir S9 kullanıcısı not 8 Pro ile takas istemez illaki bir kusuru vardır.

Adamla sesli olarak görüştüm. 1 ay olmuş olmamış o da başkasından almış telefonu. Xiaomi kullanıyormuş önceden. Bu telefonu kullanmayı beceremediğini söyledi. Yarım saatlik konuşma neticesinde telefondan anlamayan biri olduğunu anladım. Adam telefonu kullanmayı beceremediğini ve iphone ve xiaomi model telefonlarla takas yapacağını söyledi. Profilinde de iphone ve xiaomi ile takas olur yazmış. Aşağıya ghost screen fotoğrafını bırakıyorum.
Screenshot_2021-09-13-15-31-32-902_com.instagram.android.jpg

Adamla sesli olarak görüştüm. 1 ay olmuş olmamış o da başkasından almış telefonu. Xiaomi kullanıyormuş önceden. Bu telefonu kullanmayı beceremediğini söyledi. Yarım saatlik konuşma neticesinde telefondan anlamayan biri olduğunu anladım. Adam telefonu kullanmayı beceremediğini ve iPhone ve Xiaomi model telefonlarla takas yapacağını söyledi. Profilinde de iPhone ve Xiaomi ile takas olur yazmış. Aşağıya ghost screen fotoğrafını bırakıyorum.Eki Görüntüle 1164875

Bu sana ileride sorun olur, daha da çoğalır bu olay. Aynı LG cihazlarındaki gibi, sonra tekrar adama mesaj atma vazgeçtim diye.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı