Samsung Galaxy A50 vs Xiaomi Redmi Note 8 Pro

• Konuyu başlatan Silinen üye 275377
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 6B
Kesinlikle A50 alma bende A50 var 3 ay oldu alalı bu kadar berbat bir telefon olamaz. Ne kamerası ne parmak izi okuyucusu ne bataryası hiç bir işe yaramıyor. Pubg gibi bir oyunda oynamak istiyorsan A50 ile sadece 5dk oynarsın 5dk sonra telefon aşırı ısınıyor ve kasmaya başlıyor en düşük ayarlarda ve parlaklık kısıkken bide.

Benim tercihim Redmi Note 8 Pro olurdu. F/P açısından daha iyi.
A50 64 GB - Note 8 Pro 64 GB ve A70 128 GB - Note 8 Pro arasında kalmıştım. Bir de A70s modeli var ancak Türkiye'de henüz yok sanırım. O daha pahalıydı. O paraları Samsung'a vermektense Note 8 Pro daha iyi bir seçenek duruyor.

Paraya kıyabilirsem Note 8 Pro nun 128 GB modelini almayı düşünüyorum.

Redmi Note 8 Pro Mediatek chipsetli olduğu için Rom Gcam yükleme gibi konularda zorluk yaşıyacaksın hatta bulamayabilirsin bile ama Mi 9T alırsan hem iyi bir kameraya hemde bu dediklerimi yapma fırsatın olur.

Bu ikisi arasında kesinlikle Note 8 Pro. Bende almaya karar vermiştim ama işlemcisi hakkında fazla olumsuz yorum okuyunca Mi 9T aldım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı