Redmi Note 8 Pro İnceleme

Ben de aldım dün geldi. Sosyal medya için ideal değil kısmına ben de katılıyorum bunun içinde pişman oldum gerçekten, ekran çok uzun tek el ile imkansız, tek el modu için ya navigasyon tuşlarını kullanmanız lazım ya da hızlı erişim menüsü kullanmanız gerekiyor. Hoparlörü altında olması çok büyük bir eksi, oyunlarda ve video izlerken parmağım kapatıyor bu yüzden Airdots alacağım. Hız konusunda gerçekten çok hızlı, ama arayüz sıkıntısı yani anasayfa da ekran geçişlerin de küçük bir kasma var. Umarım gelecek güncellemeler ile düzeltilebilir. Aynı zamanda arayüz de büyük eksiklikler var. OneUI kadar iyi değil. Tam ekrandayken üstten bildirimleri ve şarj kapasitesini görmek için indirdiğimiz barı kullanmak çok zor siyah içeriğin üstüne siyah renkte pil göstergesi indiriyor bu yüzden bildirim panelini açmanız lazım. Onun dışında arayüz de hala büyük sıkıntılar ve çentikli olması birçok uygulama da sorun çıkarıyor onların uyumluluğu hem uygulama üreticileri hem de Google ve Xiaomi tarafından ayarlanması lazım. Ekranı uyandırmak için ekrana çift dokunuş yaptığımız özellik çok kötü çalışıyor. Tuşla açıyorum ben kamerası o kadar güzel değil bence beni şaşırtacak bir görüntü çıkarmadı ortaya, bu arada J7 Core'dan geçiş yaptım. Aynı zaman da ekranı da çok kötü. Sanırım Samsung dan geçiş yaptığım için bana kötü geliyor. MIUI 13'ü dört gözle bekliyorum umarım çoğu sorunu hallederler.

Yeni konular

Geri
Yukarı