Redmi Note 8 vs Redmi Note 8 Pro

Avast

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
EEE
Merhaba iki haftadır yurt dışı mi 9 arıyordum bulamadım.
Garantili alayım dedim tekrar. Şimdi kullandıpım cihaz Redmi Note 7 bunu iade ediyorum kısa süre sonra.
Redmi Note 8 1620TL.
Redmi Note 8 Pro 2189 TL aradaki fiyat farkına değer mi? Bundan önceki cihazım Samsung S6 idi ondan Redmi Note 7'ye geçtim. Kukkananlar bir eksisi var mı yok mu?

Note 8'i sırf önündeki REDMI yazısı yüzünden almam. Bu arada note 8 pro alacaksanız Migros mağazalarında 2.200 TL'ye satılıyor 64 GB TR garantili olarak. 2 saat önce abime aldık. Kargo vs. beklemek istemezseniz 10 lira farkla satın alabilirsiniz :)

2200 şuanda hepsiburadada dedipümiz gibi bulabilirsem 2000 2050 alınır şimdi düz note 8 de tianma panel çıkıp ghost screen olurmu tekrar

Redmi Note 8 Pro daha iyi ve daha pahalı bir cihaz, Redmi Note 8 yerine de GM 9 Pro öneririm (çünkü performans olarak azıcık da olsa GM daha önde ve daha ucuz), eğer biraz üstüne ekleme şansınız varsa Mi 9T’ye bakmanızı tavsiye ederim.

redmi note 8 pro ısınıyormu ?
Redmi Note 8 Pro daha iyi ve daha pahalı bir cihaz, Redmi Note 8 yerine de GM 9 Pro öneririm (çünkü performans olarak azıcık da olsa GM daha önde ve daha ucuz), eğer biraz üstüne ekleme şansınız varsa Mi 9T’ye bakmanızı tavsiye ederim.
Redmi Note 8 Pro daha iyi bir cihaz dediniz ve de arkadaş sorduğuna göre o cihazı alabilir. Neden daha düşük bir cihazı aldıralım ki? Note 8 Pro yu alıp çok daha uzun zaman rahat geçinir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı