Redmi Note 8 vs Redmi Note 8 Pro

@SaviorAngel™ GM 8 kullanıcısı olarak söylüyorum General Mobile'den uzak durun, net.

Bunun kadar dandik bir telefon markası olamaz. Bilmiyorum sen hiç mi GM eleştirilerini okumadın ama internete eleştiri ve hakaret dolu. Ben almadım, zaten böyle olduğunu biliyordum. Benden habersiz alınmıştı bu telefon, o şekilde kullanma fırsatım oldu ve hala kullanıyorum. Alınacak bir marka değil.

Şimdi sorunları yazmaya başlasam 3 aylık bir liste gerekir.
Okumak değil direk kullandım, önceki telefonum GM 4G idi ve benim telefonumda da önceki telefonları gibi kronik hatalı idi (ekran sararması, köşelerin kırılması ve arka kapağın sararması) fakat GM 9 Pro modelinde bilinen bir kronik hata yok güncelleme almıyor olması dışında, güncelleme işi de GM'nin ilki değil (GM 5 Plus'ta Android 8'i Android 9 çıkınca vermişlerdi, TurkDevs'te alay konusu olmuştu Custom ROM portlayanlar tarafından, GM'den önce gelen ve daha iyi olan Android 8 diye çünkü verdikleri güncelleme de hatalı idi).
@Avast Cihazı biraz anlatabilir misiniz?
Aklımda o telefona geçmek gibi bir düşünce var da.

@SaviorAngel™ Evet güncelleme konusunda ben de nasibimi alıyorum. GM bizi es geçmiyor sağ olsun (!) Ben 200 TL fazla verip alternatif markalara yönelme taraftarıyım. Zira sadece güncelleme ve kronik problemlerle değil daha başka problemlerle de uğraştım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı