Redmi Note 8 Pro nasıldır?

Bütçe
2000
Sorunlu modeldir.
2. el ve oyun içinse hele alınmaz.
Bahsetmişsiniz zaten ısınma, takılma, şarjı çabuk yeme, bazen şebeke sorunları görülüyor.

Sorunlu bir telefon olduğuna katılmıyorum. Bence gayet tatminkar bir model. Isınması abartılı derecede değil, sıvı soğutma boruları var cihazda ısınmayı engellemek için. Diğer yonga setlerine göre biraz daha fazla ısınsa da gözle görülür bir performans düşüşü yaşamıyor.

8-9 ay kadar kullandığınızı söylediniz. Donma takılma kasılma ya da sarj konusunda sıkıntı var mı? Çünkü ben her yeni telefon çıktığında alan biri değilim. Aldığım telefonu yıllarca kullanıyorum.
Arkadaşların bahsettiği sorunlar ben de hiç olmadı ama belli olmaz hocam bilemiyorum herkes baya nefret ediyor telefondan artık karar size kalmış. Dediğim gibi şarj esnasında sadece ısınıyor o kadar onun dışında hiç ısındığını görmedim.

Sorunlu bir telefon olduğuna katılmıyorum. Bence gayet tatminkar bir model. Isınması abartılı derecede değil, sıvı soğutma boruları var cihazda ısınmayı engellemek için. Diğer yonga setlerine göre biraz daha fazla ısınsa da gözle görülür bir performans düşüşü yaşamıyor.

Bazı YouTube kanalları abarttığı için bütün insanların aklında böyle kalmış hocam.

Geçen haftalarda bir yakınıma 9 Pro almıştık, bir türlü Wi-Fi'ye bağlanmıyordu. İnternette biraz araştırdığımda 8 ve 9 serilerinde genel olarak bu hatalar olduğuna şahit oldum. Başak hatalar daha varmış ama karara yine de sizin tabii ki.

Sorunlu modeldir.
2. el ve oyun içinse hele alınmaz.
Bahsetmişsiniz zaten ısınma, takılma, şarjı çabuk yeme, bazen şebeke sorunları görülüyor.

Samsung dışında hiçbir telefon kullanmadım. Telefonu bilmiyorum soruşturuyorum lütfen kullanmadıysanız olumsuz yorumlar yapmayın. Yinede tavsiyeniz için teşekkür ederim.
Çevremdeki birçok insan kullanıyor memnunlar alınabilir.

Peki ne kadar zamandır kullanıyorlar? Birkaç yıl sonra göreceğiz telefon uzun ömürlü değil diyorlar. Ben alacağım telefonu epey kullanacağım çünkü. Aklımda pek soru kalsın istemiyorum.
Geçen haftalarda bir yakınıma 9 Pro almıştık, bir türlü Wi-Fi'ye bağlanmıyordu. İnternette biraz araştırdığımda 8 ve 9 serilerinde genel olarak bu hatalar olduğuna şahit oldum. Başak hatalar daha varmış ama karara yine de sizin tabii ki.

Açıkçası bilemiyorum o konuda biraz kafam karışık. Bir taraf telefonu yerin dibine gömerken diğer taraf telefonu savunuyor. Hali hazırda 2. el temiz alabileceğim iPhone 7 var fakat almak istemiyorum. Note 8 Pro'ya da şans vermek istiyorum.
Arkadaşların bahsettiği sorunlar ben de hiç olmadı ama belli olmaz hocam bilemiyorum herkes bayağı nefret ediyor telefondan artık karar size kalmış. Dediğim gibi şarj esnasında sadece ısınıyor o kadar onun dışında hiç ısındığını görmedim.

Hemde bayağı nefret ediyorlar. İşlemcisi uzun ömürlü değil diyenler. Bir yıl geçsin sizi göreceğim diyenler mevcut. Tam ikna olacağım ama illaki sorunla karşılaşıyorum. Şu an J7 2015 kullanıyorum 6 yıllık telefon. Note 8 Pro'yu da aynı şekilde kullanacağım. Heba olsun istemiyorum.

İşlemcisi uzun yıllar boyunca dayanacak bir işlemci mi peki?
Bazı YouTube kanalları abarttığı için bütün insanların aklında böyle kalmış hocam.

İnkar edilemez. Kullanıcı deneyim videosu izlerken kanal sahibi kötü yorum yapmıştı. İşlemcisi kötü olmasaydı sıvı soğutma boruları olmazdı demişti. Kullanıcı deneyimi olduğu için kötü izlenim bırakıyor ne yazık ki.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı