Redmi Note 8 Pro sizce nasıl?

Evet, iyi telefondur alabilirsiniz. Ayrıca MIUI benim şu ana kadar deneyimlediğim en iyi arayüzdü, gerek kullanım bakımından gerek customizable imkanlarından. Zamanında kullanırken şarj olma sesini, olmama sesini değiştirmiştim. Kullanmadığım sistem seslerini ve görüntülerini silerek yer açmıştım, sürüm notlarına adımı yazmıştım :S. Baştan aşağıya ROM'u doğrudan dosyaları üzerinden düzenleyebilmiştim, gömülü uygulamaları dahi kaldırmıştım. Daha da ileri gidip destek verilmeyen telefona destek verilen telefonların ROM dosyalarından geçirerek yüz tanımayı etkinleştirmiştim. Ekran köşelerini kavisli yapmıştım. Bu konudan harikaydı, daha böylesine rastlamadım. Stok halide çok iyidir, kendinize özel ROM yapmanıza verdiği kolaylık ve imkanlar da çok iyidir. MIUI, pil konusunda da harika optimizasyonlar içerir. Onun dışında özellik olarak iyi bir telefon, babam kullanıyor şu anda 128Gb modelini. O deneğimlediği kadarı ile memnun, ben de gözlemlediğim ve test ettiğim anlardan memnun kaldım. O telefon benim olsaydı onu stok ROM ile kullanmazdım orası ayrı D:
Kısaca Xiaomi de telefon da iyidir, can benimdir. :D

Geçtiğimiz haftalarda uzun araştırmalar sonucu aldım ,ekranı ips yani amoled değil ondan eğer bir amiral gemisinden geçiyorsan ekran ilk başta tuhaf gelecektir kamerası mükemmel ötesi çok kaliteli fotoğraf çekiyor fakat video kalitesi o kadar mükemmel değil ,tabiki bir snapdragon kadar iyi pil performansı bekleme çünkü rakibi olan snapdragon 712 8nm üretilmişken mediatek 12 nm ama 4500 mAh pil işini fazlasıyla görecektir. Normal insan gibi kullanırsam 2 günü yok hiç elimden düşürmezsem ama HİÇ(İnsanlara bol bol video atma, görüntülü konuşma vb.) 1 günü rahat rahat çıkarıyor ,arayüz çok güzel,kullanımı kolay,yüz tanıması ve parmak izi çok hızlı sanırım anlatabileceklerim bu kadar geçenlerde düşündüm piyango çıksa falan bu telefonu kullanmaya devam ederim ,çok keyifli ve verdiğim her kuruşu sonuna kadar hak ediyor.

Meizu güncelleme konusunda sıkıntılı bilerek alın.
Uyarı için teşekkürler. Note 8 Pro almak istiyorum ama uzun kullanımda (1 yıl falan) işlemci sorun olur aldığına pişman olursun diyenler var, bu çok takılıyor kafama
Öneririz canım. :D Neden önermeyelim? Güzel telefondur. İşlemcisi MediaTek olduğundan dolayı şüphelenenler var ama, MediaTek bu sefer iyi iş çıkarmış bence. Alınabilir telefon.
@sp33d ne yalan söyleyeyim, MIUI'yi hiçbir şeye değişmem. Evet, işlemcisi gerçekten güçlü Meizu'nun. Ama garanti v.s sıkıntı olabilir.
Redmi Note 8 Pro'nun her şeyine tamamım, sadece işlemcisi kafama takılıyor, uzun kullanımda (1 yıl falan) işlemci sorun olur aldığına pişman olursun diyenler var.

Son düzenleme:
Uyarı için teşekkürler. Note 8 Pro almak istiyorum ama uzun kullanımda (1 yıl falan) işlemci sorun olur aldığına pişman olursun diyenler var, bu çok takılıyor kafama

Redmi Note 8 Pro'nun her şeyine tamamım, sadece işlemcisi kafama takılıyor, uzun kullanımda (1 yıl falan) işlemci sorun olur aldığına pişman olursun diyenler var.
Pek sanmıyorum, Helio P serisi olsa kesinlikle alınmazdı. Ancak yeni nesil işlemcileri çok başarılı buldum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı