Redmi Note 8 Pro vs Note 8

eminilhan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

1500 TL telefon için bütçem var. 1500 TL'ye telefonculardan 15-30 gün değişim garantili ve 1-2 yıl ve hatta ömür boyu yazılımsal garantili (orası fasa fiso zaten) Note 8 Pro alabiliyorum. Telefon 15 gün içinde fabrikasyon hatasını belli eder mi? Sizce 1500'e bu şekilde Pro mu almalıyım yoksa 1500'e Xiaomi Türkiye garantili Note 8 mi almalıyım? Oyun oynamıyorum sadece ekran ve kamera benim için önemli. Bir de su geçirmezlik falan.

Ek olarak 1150 ₺'ye de aynı şekilde Note 8 alınabilir. 350 TL tasarruf olur benim için. PC toplayacağım için. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim gibi 2 senede sadece 1 defa batarya değiştiren ekran dahi çizmeyen biriysen ki ne kılıf ne koruma camı kullanırım garantiye pek gerek yok.

Merhaba arkadaşlar,

1500 TL telefon için bütçem var. 1500 TL'ye telefonculardan 15-30 gün değişim garantili ve 1-2 yıl ve hatta ömür boyu yazılımsal garantili (orası fasa fiso zaten) Note 8 Pro alabiliyorum. Telefon 15 gün içinde fabrikasyon hatasını belli eder mi? Sizce 1500'e bu şekilde Pro mu almalıyım yoksa 1500'e Xiaomi Türkiye garantili Note 8 mi almalıyım? Oyun oynamıyorum sadece ekran ve kamera benim için önemli. Bir de su geçirmezlik falan.

Ek olarak 1150 ₺'ye de aynı şekilde Note 8 alınabilir. 350 TL tasarruf olur benim için. PC toplayacağım için. Teşekkürler.
İşlemcilerı farklı. Note 8 pro almanızı tavsiye ederim.

Bende telefonu mu değiştireceğim ve bende ikisi arasında kaldım. Fakat ben olsam direk note8 alırım hepsiburada dan falan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı