Redmi Note 8 Pro vs Note 8

eminilhan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

1500 TL telefon için bütçem var. 1500 TL'ye telefonculardan 15-30 gün değişim garantili ve 1-2 yıl ve hatta ömür boyu yazılımsal garantili (orası fasa fiso zaten) Note 8 Pro alabiliyorum. Telefon 15 gün içinde fabrikasyon hatasını belli eder mi? Sizce 1500'e bu şekilde Pro mu almalıyım yoksa 1500'e Xiaomi Türkiye garantili Note 8 mi almalıyım? Oyun oynamıyorum sadece ekran ve kamera benim için önemli. Bir de su geçirmezlik falan.

Ek olarak 1150 ₺'ye de aynı şekilde Note 8 alınabilir. 350 TL tasarruf olur benim için. PC toplayacağım için. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim gibi 2 senede sadece 1 defa batarya değiştiren ekran dahi çizmeyen biriysen ki ne kılıf ne koruma camı kullanırım garantiye pek gerek yok.

Merhaba arkadaşlar,

1500 TL telefon için bütçem var. 1500 TL'ye telefonculardan 15-30 gün değişim garantili ve 1-2 yıl ve hatta ömür boyu yazılımsal garantili (orası fasa fiso zaten) Note 8 Pro alabiliyorum. Telefon 15 gün içinde fabrikasyon hatasını belli eder mi? Sizce 1500'e bu şekilde Pro mu almalıyım yoksa 1500'e Xiaomi Türkiye garantili Note 8 mi almalıyım? Oyun oynamıyorum sadece ekran ve kamera benim için önemli. Bir de su geçirmezlik falan.

Ek olarak 1150 ₺'ye de aynı şekilde Note 8 alınabilir. 350 TL tasarruf olur benim için. PC toplayacağım için. Teşekkürler.
İşlemcilerı farklı. Note 8 pro almanızı tavsiye ederim.

Bende telefonu mu değiştireceğim ve bende ikisi arasında kaldım. Fakat ben olsam direk note8 alırım hepsiburada dan falan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı