Redmi Note 8 telefonu hızlandırma

Hocam bu 1 hafta bekleme meselesinde mi kullanılıyor yoksa bilgisayarda ki yapacağım işlemde mi?

Bilgisayarda bu program ile unlock butonuna basacaksınız, size 1 hafta süre verecek. 1 hafta geçtikten sonra tekrar unlock butonuna tıklayacaksınız bu sefer açılacak.

Hocam bir yandan format mı atmış oluyoruz onunla ? Peki önerebileceğiniz bir video var mı nasıl yapıldığına dair ?

Hocam bu 1 hafta bekleme meselesinde mi kullanılıyor yoksa Bilgisayarda ki yapacağım işlemde mi ?
Telefonun bootloader kilidini kaldırırsanız telefon sıfırlanır. O yüzden işleme başlamadan önce yedek alın. Programın içinde bootloader kilidini kaldırmak için araç bulunduruyor. 167 saatlik bekleme süresi verirse telefonda süre bitene kadar başka bir kilit açma işlemi v.b yapmayın.

Telefonun bootloader kilidini kaldırırsanız telefon sıfırlanır. O yüzden işleme başlamadan önce yedek alın. Programın içinde bootloader kilidini kaldırmak için araç bulunduruyor. 167 saatlik bekleme süresi verirse telefonda süre bitene kadar başka bir kilit açma işlemi v.b yapmayın.
Bilgisayarda bu program ile unlock butonuna basacaksınız, size 1 hafta süre verecek. 1 hafta geçtikten sonra tekrar unlock butonuna tıklayacaksınız bu sefer açılacak.
Hocam ben yapamadım sanırım. Uygulamayı açmadan önce Gelişmiş Seçenekler ayarlarını da yapmıştım. Uygulamaya girip Mi hesabımı girdim. Daha sonra telefonunuzu USB ile bağlayın diyordu. Bağlayıp Fastboot menüsüne girdim ama sonra ki sekmeye geçemedim. Bir hata mı yaptım acaba ?

Hocam ben yapamadım sanırım. Uygulamayı açmadan önce Gelişmiş Seçenekler ayarlarını da yapmıştım. Uygulamaya girip Mi hesabımı girdim. Daha sonra telefonunuzu USB ile bağlayın diyordu. Bağlayıp Fastboot menüsüne girdim ama sonra ki sekmeye geçemedim. Bir hata mı yaptım acaba?

Bilgisayarın telefonu görmesi için bilgisayara indirmeniz gereken bir dosya vardı. Adını hatırlayamıyorum ama video izlerseniz orada bahsederler.

Yeni konular

Geri
Yukarı