Redmi Note 9 çok kasıyor

turanicboi

Hectopat
Daha fazla  
Telefonum Redmi Note 9 ve çok kasıyor bu aralar. Eskiden hiç kasmazdı ama şu aralar çok kasıyor. Özellikle kamerayı kullanırken. Ne ardı ardına fotoğraf çekebiliyorum ne de kamera adam gibi çalışıyor.

Sıfırlaman lazım.Keşke o telefonu almasaydın ya işlemcisi bir süreden sonra sapıtıyor.🙁

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi'nin En lanet telefonudur kendileri. Şuan aynı telefonu kullanıyorum ve işlemcisi MediaTek yüzünden birsürü 7 ve 8 de olan özellikler 9 da yok. (Yeni Kontrol Merkezi, Hotspotta bağlı cihazları görememe gibi) Soruna gelirsek Sıfırlayarak çözülüyor ama bir süre sonra tekrar kasmaya başlıyor.

İşlemcisi Huaweinin 2016 da çıkarttığı telefondan daha kötü. bkz Huawei Kirin 710.

Hocam önemli bilgiler ve fotoğraflar var içinde.

Ciddi misiniz hocam 2700 lira verdim ben bu telefona.

Bilgisayarın veya USB bellek varsa oraya at ve sıfırla SD kartda olur.

Xiaomi'nin en lanet telefonudur kendileri. Şu an aynı telefonu kullanıyorum ve işlemcisi MediaTek yüzünden bir sürü 7 ve 8 de olan özellikler 9 da yok. (yeni kontrol merkezi, hotspotta bağlı cihazları görememe gibi) soruna gelirsek sıfırlayarak çözülüyor ama bir süre sonra tekrar kasmaya başlıyor.

İşlemcisi Huawei'nin 2016 da çıkarttığı telefondan daha kötü. Bkz Huawei kirin 710.

Ben de diyorum 2017 model P9 neden bundan hızlı.

Bilgisayarın veya USB bellek varsa oraya at ve sıfırla SD kartda olur.

Hocam ailemin diline düşerim, derler ki o kadar parayı bu telefonu sıfırlayasın diye mi verdik.

Xiaomi'nin en lanet telefonudur kendileri. Şu an aynı telefonu kullanıyorum ve işlemcisi MediaTek yüzünden bir sürü 7 ve 8 de olan özellikler 9 da yok. (yeni kontrol merkezi, hotspotta bağlı cihazları görememe gibi) soruna gelirsek sıfırlayarak çözülüyor ama bir süre sonra tekrar kasmaya başlıyor.

İşlemcisi Huawei'nin 2016 da çıkarttığı telefondan daha kötü. Bkz Huawei kirin 710.

İşte bu yüzden ısrarla Snapdragon öneriyorum kimisi MediaTek işlemcinin daha fazla performans verdiğini sanıp alıyorlar ilk ay daha fazla performans verir ama 6-7 ay sonra bir işe yaramaz.

İşte bu yüzden ısrarla Snapdragon öneriyorum kimisi MediaTek işlemcinin daha fazla performans verdiğini sanıp alıyorlar ilk ay daha fazla performans verir ama 6-7 ay sonra bir işe yaramaz.

Hocam tam 7. aydayım desem inanır mısınız?

Hocam ailemin diline düşerim, derler ki o kadar parayı bu telefonu sıfırlayasın diye mi verdi.

Yok hocam siz fotoğrafları bir SD karta atın sonra sıfırlayın yine telefona atın ailenin ruhu bile duymaz hem diline düşecek bir şey değil bu amcam haftada 1 sıfırlıyor performans açısından.
Hocam tam 7. aydayım desem inanır mısınız?
İnanırım. 🙂

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı