Redmi Note 9 çok kasıyor

turanicboi

Hectopat
Daha fazla  
Telefonum Redmi Note 9 ve çok kasıyor bu aralar. Eskiden hiç kasmazdı ama şu aralar çok kasıyor. Özellikle kamerayı kullanırken. Ne ardı ardına fotoğraf çekebiliyorum ne de kamera adam gibi çalışıyor.

İşte bu yüzden ısrarla Snapdragon öneriyorum kimisi MediaTek işlemcinin daha fazla performans verdiğini sanıp alıyorlar ilk ay daha fazla performans verir ama 6-7 ay sonra bir işe yaramaz.

Hocam çok sağ olun. Az daha babam da Note 9 Pro alacaktı gidip onu durduracağım.

Yok hocam siz fotoğrafları bir SD karta atın sonra sıfırlayın yine telefona atın ailenin ruhu bile duymaz hem diline düşecek bir şey değil bu amcam haftada 1 sıfırlıyor performans açısından.

İnanırım. 🙂

Sağ olun hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam çok sağ olun. Az daha babam da Note 9 Pro alacaktı gidip onu durduracağım.

Sağ olun hocam.
1622451669424.png

Tamam hocam teşekkür ederim kafam çok karıştı. Param olsaydı iPhone alacaktım ama Türkiye'de yaşıyoruz...

Tamam hocam bir dahakine dikkat edin Redmi serisinden Note 8 Pro ve Note 9 alınmaz kafanızdan çıkarmayın bunu ya da beni etiketlersiniz yardımcı olurum. 🙂

İçindeki işlemci kadar yazılımda berbat. Mesela Poco X3 NFC'yi ele alalım. Donanım bakımından orta segmentte iyi sayılacak cihazlardan fakat gel gelelim ki cihazın arayüzünde kasmalar ve daha tonla stabilite problemleri var. Telefon almayı düşünen arkadaş varsa Xiaomi çatısı altında üretilen bütün modellerden uzak dursun.

Geri
Yukarı