Redmi Note 9 YouTube'da kasıyor

Emreex0

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Redmi Note 9 128 GB 4 GB RAM, YouTube'da video izlerken 720p ve 1080p'de kasıyor. Sorunumu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Reis kusura bakma ama J7 2015 ile 1080p video izliyebiliyorum adam xoami Note 9 ile nasıl izliyemesin 1080p 60 FPS videolarda ufak takılmalar oluyor oda telefonun eski olmasından kaynaklı bu arkadaşda böyle bir problemin olması saçma değil mi?
Ben de Redmi note 8 pro var 4K'da ciddi ciddi kasmaya başlıyor.
Onunki biraz daha kötü bir telefon normal bu.

Samsung daha stabil cihazlar üretiyor. Yazılım da önemli.

Hocam denedim yine aynı.

Vallah güç tasarufunda da değilse bir şey diyemem MediaTek işlemcisine mi bir şey deyim onu da bilemedim ama.

Ben de Redmi Note 8 Pro var 4K'da ciddi ciddi kasmaya başlıyor.
Onunki biraz daha kötü bir telefon normal bu.

Samsung daha stabil cihazlar üretiyor. Yazılım da önemli.

Haklı olabilirsin S8 ve Note 5 de 2K videoları hiç zorlanmadan izliyordum.
Az önce bir şey öğrendim benim telefonun ekranı 720p ama youtubde 1080p video izliyebiliyorum bu sınır kalktı mı artık YouTube'da.
Şaşırdım birazcık da :)

Vallah güç tasarufunda da değilse bir şey diyemem MediaTek işlemcisine mi bir şey deyim onu da bilemedim ama.

Haklı olabilirsin S8 ve Note 5 de 2K videoları hiç zorlanmadan izliyordum.
Az önce bir şey öğrendim benim telefonun ekranı 720p ama youtubde 1080p video izliyebiliyorum bu sınır kalktı mı artık YouTube'da.
Şaşırdım birazcık da :)
Evet benim telefonda 4K değil ama 8K bile açılabiliyor.
Son güncellemeyle oldu herahalde.

Evet benim telefonda 4K değil ama 8K bile açılabiliyor.
Son güncellemeyle oldu herahalde.

Bu bayağı iyi olmuş ekran ne kadar 720p olsa da çamur gibi videolar izliyorduk :)
Daha demin güç tasarrufundaydı çıkardım ancak yine aynı kasıyor.

YouTube komple kaldırsana güncellemesini falan sil yani.
Samsunga böyle çinli abiler nasıl bi arayüz kurdu bilmiyorum önbellek veri ne varsa temizle tüm güncellemeleri kaldır yeniden kurulum yap derim olmazsa arkadaşın dediği gibi telefonun grafik işlemcisi yetersiz ve stabil değil az önce baktığımda 1 kaç kişi yazmış mediatek işlemci olan telefon almazsanız daha iyi olur bence iyi forumlar

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210507-150037.png
    Screenshot_20210507-150037.png
    725,6 KB · Görüntüleme: 31

Geri
Yukarı