Redmi Note 9 için en stabil ve hızlı ROM nedir?

Synth36

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Redmi Note 9 var. Önceden global ROM'daydım şimdi Endonezya ROM'una geçtim ama telefonda önceden olmayan animasyon kasılması olmaya başladı. Telefonu sıfırladım bile. Sizce ROM'dan dolayı mı? ROM'dan kaynaklı ise Xiaomi'nin kendi arama ve mesajlaşma uygulaması olan en stanbil ve hızlı ROM hangisidir? Teşekkürler...

Telefonun hafızası 128 GB 32 GB'si kullanılıyor 4 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Redmi Note 9 var. Önceden global ROM'daydım şimdi Endonezya ROM'una geçtim ama telefonda önceden olmayan animasyon kasılması olmaya başladı. Telefonu sıfırladım bile. Sizce ROM'dan dolayı mı? ROM'dan kaynaklı ise Xiaomi'nin kendi arama ve mesajlaşma uygulaması olan en stanbil ve hızlı ROM hangisidir? Teşekkürler...

Miu EU daha hızlı oluyor genelde. Ben telefonun ilk sürümünü kuruyorum daha hızlı oluyor.

Miu EU daha hızlı oluyor genelde. Ben telefonun ilk sürümünü kuruyorum daha hızlı oluyor.
Redmi note 9 için xiaomi.eu rom bulamadım pro için var ama normali için yok

Aynen. Miuiın kendi mesajlaşma uygulamaların da istiyorsanız MIUI kurun. 12 sürümü iyidir bence.
Endonezya romu kurdum ama animasyonlarda kasılmalar başladı sizce en stabil,hızlı ve xiaomi nin kendi mesaj ve arama uygulamasını içeren rom hangisi

hocam cihazı bilip bilmeden yazmayın mediatek işlemcili xiaomilerde miui eu sürümü olmuyor

crdroid veya modlu miui
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu sürümü kendim kullandım gayet iyi animasyonlar akıcı

Hocam cihazı bilip bilmeden yazmayın MediaTek işlemcili Xiaomi'lerde MIUI EU sürümü olmuyor

Crdroid veya modlu MIUI
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu sürümü kendim kullandım gayet iyi animasyonlar akıcı

Hocam bu videoda root gerekiyor mu?

Size kalmış bir şey isterseniz rootlayın isterseniz rootlamayın ben rootlamadım şahsen

Hocam ben daha çok normal ROM Xiaomi'nin kendi ROM'ları arasında en hızlı olandan kurmak istiyorum bilmediğim ROM kurup kullanınca rahat edemiyorum TR, Endonezya, Hindistan, global, Çin, Rusya olanlar arasından MIUI downloader uygulamasında olanlar aşağıda verdiğim fotodakiler arasından

size kalmış bir şey isterseniz rootlayın isterseniz rootlamayın ben rootlamadım şahsen
Bide şuan güncelleme var 12.5.4 ten 12.5.5 için sizce yapsam düzelir mi

size kalmış bir şey isterseniz rootlayın isterseniz rootlamayın ben rootlamadım şahsen
Bide şuan güncelleme var 12.5.4 ten 12.5.5 için sizce yapsam düzelir mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-09-07-22-27-19-387_com.xiaomiui.downloader.jpg
    Screenshot_2022-09-07-22-27-19-387_com.xiaomiui.downloader.jpg
    59 KB · Görüntüleme: 70
Çin ROM'u en hızlı MIUI sürümüdür MIUI EU zaten Çin'in modlanmış hali Çin 12.5.2 kullanabilirsin.

Hocam ben daha çok normal ROM Xiaomi'nin kendi ROM'ları arasında en hızlı olandan kurmak istiyorum bilmediğim ROM kurup kullanınca rahat edemiyorum TR, Endonezya, Hindistan, global, Çin, Rusya olanlar arasından MIUI downloader uygulamasında olanlar aşağıda verdiğim fotodakiler arasından

Bide şuan güncelleme var 12.5.4 ten 12.5.5 için sizce yapsam düzelir mi

deneyin hocam düzelmezse miui 12.5.2 çin sürümüne geçin fastboot yöntemi ile öneriyorum

Çin ROM'u en hızlı MIUI sürümüdür MIUI EU zaten Çin'in modlanmış hali Çin 12.5.2 kullanabilirsin.

deneyin hocam düzelmezse miui 12.5.2 çin sürümüne geçin fastboot yöntemi ile öneriyorum
Geçiyorum şimdi

Hocam galiba gitti ilk kez technopat kullandım ve tekte çözüldü 1-2 gün sonra kasılma olursa yazarım teşekkürler 😄

Hocam galiba gitti ilk kez technopat kullandım ve tekte çözüldü 1-2 gün sonra kasılma olursa yazarım teşekkürler 😄

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı