Redmi Note 9 için en stabil ve hızlı ROM nedir?

ne demek hocam bir sorun olduğunda konu açıp etiketlemeniz yeterli miui çin için debloat yapmayı da unutma youtube da var
Hocam 2 sorum daha olacak 1. Sizi nasıl etiketleyeceğim 2. Ben bootloader açıp kapamıştım ve telefon yeniden başlarken your device corrupt yazıyor açık bırakmam mı gerek?

Hocam 2 sorum daha olacak 1. Sizi nasıl etiketleyeceğim 2. Ben bootloader açıp kapamıştım ve telefon yeniden başlarken your device corrupt yazıyor açık bırakmam mı gerek?
Yazdığım mesajın altında etiketle seçeneği mevcut oradan etiketleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu adımları uygulayın düzelecektir.

Yazdığım mesajın altında etiketle seçeneği mevcut oradan etiketleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu adımları uygulayın düzelecektir.
Teşekkürler 😄

Arkadaşlar Redmi Note 9 var. Önceden global ROM'daydım şimdi Endonezya ROM'una geçtim ama telefonda önceden olmayan animasyon kasılması olmaya başladı. Telefonu sıfırladım bile. Sizce ROM'dan dolayı mı? ROM'dan kaynaklı ise Xiaomi'nin kendi arama ve mesajlaşma uygulaması olan en stanbil ve hızlı ROM hangisidir? Teşekkürler...

Telefonun hafızası 128 GB 32 GB'si kullanılıyor 4 GB RAM.
Custom bir rom atmak o cihazı rahatlatıyor aynı cihazı 2 sene kullandım herhangi bir rom MIUI'dan çok daha iyi olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı