Redmi Note 9 Pro ısınma sorunu

SpeedCowboy

Decapat
Son birkaç gündür PUBG oynarken (oyun dışında normal sıcaklıkta çalışıyor) telefonumun çabuk ve aşırı derecede ısındığını fark ettim. 10-15 dakika içerisinde normal de en serin kısmı olan arka kameralar ve üst kısmı çok ısınıyor alt kısım gayet normal sıcaklıkta. Nedenini anlayabilmiş değilim. Telefon sürekli kılıfında. Ondan mı, yoksa batarya da mı sıkıntı var, bilmiyorum. Sizce nedeni ne olabilir?

Son birkaç gündür PUBG oynarken (oyun dışında normal sıcaklıkta çalışıyor) telefonumun çabuk ve aşırı derecede ısındığını fark ettim. 10-15 dakika içerisinde normal de en serin kısmı olan arka kameralar ve üst kısmı çok ısınıyor alt kısım gayet normal sıcaklıkta. Nedenini anlayabilmiş değilim. Telefon sürekli kılıfında. Ondan mı, yoksa batarya da mı sıkıntı var, bilmiyorum. Sizce nedeni ne olabilir?

PUBG zaten çok ısındıran bir oyun o yüzden çok normal ısınması. Dediğin konumlarda pil var o yüzden onlar ısınıyor. Benden sana bir tavsiye çok ısınınca oynama pil aşırı ısınmadan kaynaklı patlayabilir.

Aynı telefonu kullanıyorum yaklaşık yarım senedir, hiç böyle sorunlarım olmadı. Tabii ben oyun oynayan bir insan değilim telefonda.

Yeni konular

Geri
Yukarı